Учнівське самоврядування

/Files/images/05824900.jpg

Учнівське самоврядування — це не наглядова структура, а спосіб організації життя колективу.


Вибори Президента ліцею

У будь-якій країні світу навчальний заклад є основою демократичного суспільства, його мікромоделлю. Отже, як ми виховаємо наших учнів, таким і буде майбутнє всього нашого   суспільства. Уже  зараз, у підлітковому віці,учні ліцею мають  навчатися  ставити реальні цілі, виробляти свою позицію в житті. В навчальному закладі дорослі мають допомогти дитині перетворитися на суб’єкта власного життя, який здатний долати труднощі і планувати майбутнє…

14 листопада 2017 року на загальноліцейній лінійці кандидати у Президенти ліцею: Тюхтя Вікторія (група №33-пр), Кривошеєв Євген (група №25-пр) та Проскурка Данило (група №32-с/а) ознайомили присутніх учнів зі своїми програмами.

 17 листопада 2017 року в ДНЗ «Южноукраїнський професійний ліцей» з  метою активізації роботи органів учнівського самоврядування  відбулися вибори Президента – голови учнівського Парламенту.

Майстер виробничого навчання Королькова О.Г., класний керівник групи №29-пр Гетьманець Ж.В. та практичний психолог Фоміна В.С. шляхом організації дводенної загальноліцейної ділової гри  ознайомили учнів  із технологією проведення виборчої кампанії.

Фінал виборів відбувся у фойє ліцею. Під час урочистої лінійки було оглошено ім’я переможця. Президентом ліцею у 2017-2018 навчальному році стала учениця групи №33-пр Тюхтя Вікторія, яка  отримала овації присутніх та відповідне посвідчення з рук заступника директора з навчально-виховної роботи Куришко Г.В. і  багато добрих настанов та побажань. Віце-президентом став Проскурка Данило, учень групи №32-с/а.

[smartslider3 slider=7]

Наше самоврядування  кожного року переживає якісь зміни, намагається вдосконалитись.  Ось і тепер до органів самоврядування прийшли відповідальні та ініціативні учні: Тюхтя Вікторія (група №33-пр), Проскурка Данило (група №32-с/а), Лозан Данило (група №32-с/а), Пеленьо Віталій (група №29-пр), Карасьов Віктор (група №29-пр), Боднар Дмитро (група №26-е), Терещенко Алла (група №33-пр). Саме з цих учнів сформовано Парламент ліцею, у якому будуть працювати міністерства: навчання, культури та спорту, волонтерської служби, інформації, охорони здоров’я. Кожне міністерство матиме програму дій. Така структура допоможе залучити до роботи якомога більше учнів.

Ви спитаєте: для чого це все? А відповідь дуже проста – навчити наших учнів  мистецтву життя.