Матеріально-технічне забезпечення закладу

Приміщення ліцею знаходиться в комплексі типової забудови, яка складається з навчального корпусу і гуртожитку. Загальна площа ліцею 6542 м²; навчальна: 4568,2м². 

Для організації освітнього процесу в ліцеї наявні 21 кабінет, з них 4 кабінети сумісні, 7 майстерень, 5 лабораторій ( у кабінетах теоретичного навчання площа на одного здобувача (слухача) освіти в середньому складає 2,5 м², у майстернях – 8 м², у лабораторіях – 3,6 м²). Також в наявності 2 спортивних зала, 2 комп’ютерних класи, актова зала на 250 місць, їдальня на 160 місць, бібліотека з книжковим фондом 10798 примірників та читальною залою на 22 місця.

В освітньому процесі заклад освіти використовує 52 комп’ютери та мультимедійне обладнання (мультимедійні проектори, мультимедійні дошки, телевізори з функцією використання USB, тренажери, тощо).

На території ліцею окремо розташовані: гараж, стадіон, спортивні майданчики.

Гуртожиток проектною потужністю на 30 осіб,  розміщений в окремому модулі дев’ятиповерхової споруди, на кожному поверсі обладнано кімнати з усіма зручностями на 2-3 чол.

Навчальні приміщення щорічно оснащуються новим обладнанням; проводиться їх модернізація відповідно до стандартів професійної (професійно-технічної) освіти