Умови доступності закладу освіти для навчання осіб з особливими освітніми потребами

Колектив  ДНЗ “Южноукраїнський професійний ліцей” працює  над  створенням   сприятливих   умов  для  навчання,  у  тому  числі  для  осіб  з  особливими  освітніми  потребами.  Але,  на  жаль,  будівля  закладу  не  забезпечена безперешкодним  доступом  здобувачів освіти з  інвалідністю  до всіх приміщень ліцею. 

Заклад  забезпечений  необхідними  навчальними  площами.  Виконано поточні ремонти  туалетів  на  І поверсі, кабінетів, майстерень, їдальні за вимогами НАССР.

Усі основні приміщення закладу мають природне освітлення. Світло на робочі місця падає ліворуч. При оздоблені навчальних приміщень враховано такі вимоги: стіни світлих тонів; меблі, парти – світлого  кольору; стелі, віконні рами – білі. Розташування меблів і обладнання  сприяє максимальному використанню денного світла і рівномірному освітленню приміщень. З вересня по травень у приміщеннях рівень освітлення підвищується за допомогою штучного освітлення. У закладі дотримується повітряно-тепловий режим. Приміщення  обладнані системами опалення, що забезпечують сприятливі мікрокліматичні умови внутрішнього середовища. Чистота повітря у закладі забезпечується регулярністю вологого прибирання, використанням всіх видів провітрювання.

Навчальні меблі кабінетів відповідають віковим та морфофункціональним особливостям хдобувачів освіти, враховується специфіка освітнього процесу.

Прилеглі території ліцею підтримуються в належному стані.

Наразі заклад освіти не пристосований для надання освітніх послуг для дітей з особливими освітніми потребами через те, що приміщення побудоване у 1987 році і конструктивно непридатне для навчання таких  дітей.