Робота в гуртожитку

“Нас багато – мета одна”

18 квітня 2019 року в гуртожитку ліцею вихователем Корінною А.П. проведено годину спілкування на тему “Хочу бути щасливою людиною” .

Під час проведення годиниспілкування учні намагалися пояснити своє баченя щастя, спонукати один одного до самовиховання, формулювали негативне ставлення до примітивного розуміння щастя, засновоаного на матеріальних цінностях.


“Збережемо дружбу”

11 квітня 2019 року в гуртожитку ліцею вихователь Корінна А.П. провела виховний захід “Збережемо дружбу”. В ході заходу учні намагалися розкрити значення дружби в житті людини, навчитися правильно вибирати друзів, знайомитись, спілкуватись і товаришувати з однолітками.


“Наркотики – шлях в безодню”

21 березня 2019 року в гуртожитку ліцею було проведено диспут на тему “Наркотики – шлях в безодню”. Метою заходу було узагальнити знання учнів про здоров’я, виховати бажання вести здоровий спосіб життя та відповідальність за збереження свого здоров’я.


“Пташинний вернісаж”

14 березня 2019 року в гуртожитку вихователем Кравчук С.Л. проведено пвзнавально-розважальну програму “Пташинний вернісаж”, яка стала вже традиційною. Під час заходу учні ознайомились з національною культурою, піснями, віршами, міфами, легендами про птахів, вчаться любові і шани до природи.


“Як будувати стосунки”

14 лютого 2019 року в гуртожитку ліцею в цікавій і теплій атмосфері відбулася зустріч учнів з психологами соціальної служби, де діти вчилися будувати відносини.


“Стоп булінг!”

З метою протидії насиллю та ознайомленню учнів з поняттями булінг та кібербулінг, розважального медіанасильства, 7 лютого 2019 року в гуртожитку ліцею вихователем Корінною А.П. проведено годину спілкування “Стоп булінг!”. В ході заходу було проведено з учнями анкетування та психологічний тренінг “Вчись відрізняти дружні жарти від елементів булінгу”.