Спорт

Учень нашого ліцею, Лозан Данило – переможець VI Всеукраїнського турніру з боксу, присвяченого пам’яті Олексія Омеляновича Скічка.

За повідомленням офіційного сайту міста Южноукраїнська: 01-03 лютого у місті Олександрії відбувся VI Всеукраїнський турнір з боксу, присвячений пам’яті Олексія Омеляновича Скічка.

В змаганнях взяли участь спортсмени з міст та областей України, Молдови, Грузії та Азербайджану.

Южноукраїнські боксери гідно виступили на змаганнях, здобувши:

І місце – Лопатчук Андрій (63 кг);

І місце – Лозан Данило (57кг);

ІІ місце – Вижол Олег (54 кг).

Вітаємо Данила з перемогою на турнірі та бажаємо в подальшому успіхів та нових спортивних досягнень!

Проведено особисто-командну першість з шахів

В період з 23 січня по 13 лютого 2018 року в ліцеї проведено особисто-командну першість з шахів. У змаганнях прийняли участь 5 команд, всього 10 учасників.

За результатами змагань: у командному заліку І місце посіла група №32-с/а, ІІ місце – група №30-е, ІІІ місце – група №27-з.

В особистих змаганнях, у додатковій зустрічі перемогу здобув учень групи №27-з Кикоть Сергій – І місце, ІІ місце здобув учень групи №28-с/а Пєтров Олександр, ІІІ місце – учень групи №29-пр Карасьов Віктор.

Збірні команд груп та призери в особистих змаганнях нагороджені грамотами ліцею.

Результати спортивних змагань з баскетболу

19 грудня 2017 року в спортивному зал ліцею був проведений кубок з баскетболу. В змаганнях прийняли участь збірні команди груп №22-е, 31-з та 32-с/а.

У першій грі зустрілись команди груп №22-е та 32-с/а. Перемогу з рахунком 16:8 здобула команда групи №22-е.

У фінальній зустрічі команда групи №22-е здобула перемогу на групою №31-з з рахунком 28:23 та виграла кубок ліцею.Команди груп №31-з та 32-с/а нагороджені грамотами за 2 та 3 зайняті місця. Команда-переможець у складі учнів групи №22-е: Бойко Богдан, Фортуна Володимир, Трущенко Сергій, Фендрик Дмитро, Фомін Денис – нагороджена дипломом та перехідним кубком.

Розіграш кубка ліцею з футзалу

З 14 листопада по 24 листопада в ліцеї проходив розіграш кубка ліцею з футзалу. У змаганнях прийняли участь 6 збірних команд.

У перший день змагань команда групи №27-з переграла команду групи №26-е з рахунком 6:2, а команда групи №22-е рогзгромила команду групи №24-с/а з рахунком 11:1.

Другий день зманагь – полуфінал:

• група №31-е – група №27-з рахунок 4:13,
  • група №28-с/а – група №22-е рахунок 6:16.

У фіналі зустрілись команди груп №27-з та 22-е. Зрахунком 8:4 перемогу здобула команда групи №22-е.

Команда групи №27-з нагороджена грамотою, а команда-переможець групи №22-е отримує вже другий рік підряд диплом переможця та перехідний кубок з футзалу.

Вітаємо переможців!

Розіграш кубка ліцею по волейболу

В ліцеї з 31 жовтня по 9 листопада 2017 року проходив розіграш кубка ДНЗ “ЮПЛ” по волейболу. У змаганнях прийняли участь 8 збірних команд.

Ігри проходили за системою “програв – вибув”.

На фініші змагань зустрілися збірні команди груп №26-е (другий курс) та 22-е (третій курс). Перемогу з рахунком 2:0 здобула збірна команда групи №26-е, яка була нагороджена на ліцейній лінійці перехідним кубком та дипломом. Збірна команда групи №22-е, як фіналіст розіграшу – нагороджена грамотою.

Слід відмітити, що у змаганнях прийняла участь збірна команда дівчат ліцею (групи №33-пр та 25-пр), які достойно себе показали у спортивних змаганнях.