Проведено захід до Дня Європи “Hello, Europe”

Цьогоріч Україна вперше відзначала День Європи разом із країнами Європейського Союзу – 9 травня в статусі країни-кандидата на членство в ЄС. Відповідний указ підписав Президент України Володимир Зеленський 8 травня 2023 року.

   День Європи для українців – це особливий день, адже нашу країну та ЄС єднають спільні цінності, історія та культура, демократія і свобода. Відзначення Дня Європи в Україні – це крок у зміцненні само ідентифікації України як європейської держави, причетної до традицій і цінностей Європи.  

18 травня 2023 року в нашому ліцеї викладачем англійської мови Рудею С.В. та здобувачами освіти групи 53-кп був проведений захід до Дня Європи “Hello, Europe”. Інтелектуальне змагання розпочалося з вступного слова викладача про свято Європи в України, мети його проведення. Було зазначено, що День Європи – це символ започаткування нової успішної моделі мирної співпраці між державами, що ґрунтуються на спільних цінностях та інтересах.

 

Інтелектуальна гра на платформі Kahoot – це можливість поглибити та продемонструвати свої знання європейської культури, традицій, пам’яток, здійснити віртуальну подорож до Європи.

Дружня, невимушена атмосфера, цікаві питання, дух суперництва, емоційна підтримка вболівальників панували на виховному заході продовж всієї гри. Наші вітання переможцю сьогоднішнього інтелектуального  змагання – Бодрій Анастасії!