Проведено тематичну лінійку до Дня пам’яті та примирення

До Дня пам’яті та примирення і Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війни в ДНЗ «Южноукраїнський професійний ліцей» майстром виробничого навчання Поліщук Ольгою Василівною, класним керівником Демидовою Іриною Андріївною та здобувачами освіти групи №45-е проведено тематичну лінійку.
 
 
8 травня Україна традиційно вшановує День пам’яті та примирення. У ці дні важливо нагадати про непересічну роль українців у перемозі в Другій світовій війні, висловити повагу всім борцям проти нацизму, увічнити пам’ять про загиблих воїнів, жертв війни, воєнних злочинів, депортацій та злочинів проти людяності, скоєних у ці роки.
Цей день присвячений пам’яті тих понад 80 мільйонів людей, чиє життя було обірвано насиллям світового масштабу, людям усіх рас і націй, чоловікам і жінкам, воїнам і мирному населенню, малим дітям і старшим людям, – усім загиблим і усім тим, хто вижив та пройшов через усі кола пекла Другої світової війни.
Сьогодні ми вшануємо пам’ять кожного, хто боровся з фашизмом, хто віддав своє життя за наше майбутнє. Не існує слів, якими можна висловити вдячність…
Після Перемоги гасло «Ніколи знову» матиме для нас ще сильніше значення, адже нам на власні очі довелось побачити жахіття війни. Стійкості та єдності нам. Разом до Перемоги.