Проведено брейн-ринг, присвячений Всесвітньому Дню охорони праці

З метою формування відповідальності за особисто та колективну безпеку на робочому місці 25 квітня 2023 року в рамках Тижня охорони праці в Державному навчальному закладі “Южноукраїнський професійний ліцей” проведено брейн-ринг, присвячений Всесвітньому Дню охорони праці, який підготували класний керівник групи №50-з Кєрниш Лариса Михайлівна, майстер виробничого навчання групи №50-з Скопич Ірина Петрівна, майстер виробничого навчання групи №13-з Юрій Марина Ігорівна.
Відкритий виховний захід проходив під гаслом “Зварник – коваль свого щастя, але безпека – коваль його здоров’я”. Розпочався захід інтерактивною бесідою про важливість охорони праці у побуті та на виробництві.
У брейн-рингзі брали участь команди “Металеві артисти” та “Вольфрам”. Гра складалася з 7 раундів, кожен з яких вимагав великої уваги, зосередженості, сконцентрованості, активності, динамізму та уміння працювати в команді.
 
 
Усі питання раундів були наочно та яскраво презентовані на екрані, при вирішенні аварійних ситуацій використовувалися макети та манекен зварника. Слід зазначити, що палкі обговорення та швидкість реакції капітанів команд були не єдиним перлинами зустрічі. Вже після 1-го раунду всі присутні спостерігали, як напруга суперництва поступалася ігровому та творчому азарту. Дружня атмосфера втілилися в результатах гри.
 
 
 
 
Здобувачі освіти були задоволені своїми успіхами, вони продемонстрували високий рівень знань з питань охорони праці, здібності критичного мислення, здатність професійно аналізувати та вирішувати виробничі ситуації, а також усвідомили необхідність дотримання всіх вимог щодо запобігання нещасним випадкам, травматизму, професійним захворюванням та особисту відповідальність за збереження життя, здоров’я та працездатності.