Квест-гра «Безпека праці понад усе (педагоги VS здобувачі освіти)”

24 квітня 2023 року в рамках Тижня охорони праці в ДНЗ “Южноукраїнський професійний ліцей” класним керівником групи 49-е Фоміною В.С. та майстром виробничого навчання Бурцевою І.В. був проведений відкритий виховний захід квест-гра «Безпека праці понад усе (педагоги VS здобувачі освіти)”. 

Квест-гра проводилася з метою формування у здобувачів освіти та працівників освіти свідомого ставлення до питань особистої безпеки, безпеки в умовах виробничого процесу, практичних навичок і поведінки в екстремальних ситуаціях.
У змаганнях взяли участь команди першого курсу групи №49-е “Золоті діти” та майстрів виробничого навчання ліцею “Неперевершені майстри”.
Кожна команда проходила 10 станцій, на яких отримувала завдання: розв’язати кросворд, головоломки та знайти правильні відповіді пов’язані зі знанням нормативних актів з правових питань охорони праці, з пожежної та електробезпеки, наданням першої домедичної допомоги, правил дорожнього руху.
 
Гравцям за правильні відповіді нараховувалась певна кількість балів, за допомогою яких вони переходили від однієї станції заданого маршруту до наступної.
Під час гри учасники могли проявити себе не лише з боку креативного підходу у виконанні завдань, а й набули знань, щодо поводження у різних небезпечних та непередбачуваних ситуаціях.
 
Всі учасники були нагороджені подяками за активну участь, кмітливість та винахідливість.
Такі заходи сприяють вихованню свідомого способу мислення, щодо безпеки на виробництві та в побуті, допомагають формувати культуру охорони праці.
 
 
 
Екстремальні етапи гри дозволяють спільно пережити емоційні сплески, що психологічно зближує учасників події. Інтелектуальні етапи дозволяють розвинути ерудицію і виявити спритність. Ігрові завдання викликають масу позитивних емоцій і радісних спогадів, сприяють розвитку комунікативних якостей.