Проведено фотоквест «Дбай про Землю і довкілля»

15 квітня – День довкілля. Національне екологічне свято, яке відзначається щорічно в третю суботу квітня, починаючи з 1999 року.

Головна мета свята – підвищення рівня свідомості українців в питаннях, що стосуються збереження безпеки навколишнього середовища. Щорічно влада, громадські організації, екологи закликають українців та всіх, хто піклується про природу, взяти участь у висадці дерев, наведенні порядку на вулицях, у парках і скверах, озелененні територій, збиранні сміття, а також проведенні різних конференцій та лекцій, які підвищують усвідомленість населення в екологічних і природоохоронних питаннях.

З чого почався День Землі?  У 1969 році на конференції ЮНЕСКО в Сан-Франциско активіст Джон Макконнелл запропонував ідею Дня Землі. Цей день вперше відзначали 21 березня 1970 року – перший день весни у північній півкулі. А американський сенатор Гейлорд Нельсон заснував День Землі 22 квітня 1970 року, після того, як став свідком руйнівного розливу нафти в 1969 році в Санта-Барбарі, штат Каліфорнія. Вже у 1990 році ця концепція здобула міжнародне визнання, і спеціальні заходи були організовані в 141 країні світу.

До Всесвітнього Дня довкілля та Міжнародного Дня Землі в ДНЗ “Южноукраїнський професійний ліцей” в період з 10.04 по 22.04.2023 був проведений фотоквест «Дбай про Землю і довкілля».

Мета: любов до рідного краю, підвищення екологічної свідомості здобувачів освіти й залучення їх до пропаганди екологічних знань.

Фотоквест – це  творче змагання, яке обмежене часом та передбачає виконання підготовлених завдань, поставлених організатором квесту (квест від англ. quest – пошук).

Суть фотоквесту полягає в тому, щоб сфотографувати певні об’єкти та зробити фотоколаж. Дозволяє виконавцям максимально проявити свої творчі здібності, оскільки треба не лише розв’язати завдання, пов’язані з пошуком зашифрованих у підказці об’єктів,  а й продумати, як візуалізувати відповідь (шукати навкруги, інсценізувати власноруч).

Здобувачі освіти першого курсу ознайомилися з корисною та цікавою інформацією, пройшли 5 дійових кроків, подбавши про рідний край та зробили креативні фото. Активну участь взяли здобувачі освіти груп №49-е та 51-с/з.

Фотоквест – це маса позитиву, корисної інформації та використання творчого потенціалу.

Завдання квесту дозволили виконавцям максимально проявити свої творчі здібності, розширити кругозір, цікаво провести час.

Не забуваймо: «Ми не отримали Землю в спадщину від наших батьків, ми взяли її в борг у наших дітей» (Із документа «Всесвітня стратегія охорони природи» Міжнародного союзу охорони природи).