Результати участі в on-line марафоні «Колодій 2023»

З метою сприяння пізнанню гастрономічних та кулінарних традицій України, залучення здобувачів освіти до відпрацювання професійно-практичних навичок відповідно до професійних стандартів Навчально-методичним центром професійно-технічної освіти у Дніпропетровській області спільно з Громадською організацією «Асоціація рестораторів та готельєрів м. Дніпро» з 20 по 28 лютого 2023 року проводився on-line марафон «Колодій (Масляна) – 2023» для здобувачів освіти, викладачів та майстрів виробничого навчання за професіями «Кухар», «Кондитер».

Бажання взяти участь в online марафоні від ДНЗ “Южноукраїнський професійний ліцей” виявили майстри виробничого навчання професії «Кухар» Фодченко Римма Миколаївна, Кузнецова Катерина Вікторівна, Бондарчук Олена Олександрівна та здобувачі освіти Ковалик Дар’я (група № 48-кп) та Набойченко Ігор (група №53-кп).

За підсумками кулінарного онлайн марафону «Колодій 2023» наші майстри виявилися у «золотій середині» серед 100 учасників із 58 навчальних закладів України та отримали дипломи за номінацією «Майстри профільних навчальних закладів».

      Наш заклад також був нагороджений дипломом від  Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Дніпропетровській області спільно з Громадською організацією «Асоціація рестораторів та готельєрів м. Дніпро» за активну професійну участь у кулінарному конкурсі-марафоні «Колодій 2023», активну соціальну позицію та сприяння у розвитку і підтримці національних гастрономічних українських традицій.