Тематична година спілкування «Літературний сад»

На початку березня світова спільнота відзначає знаменну дату – день народження генія українського народу Тараса Григоровича Шевченка.

 09 березня 2023 року в ДНЗ “Южноукраїнський професійний ліцей” викладачі української мови та літератури Пінтій А.В. та Ніколаєнко Л.І. провели тематичну годину спілкування «Літературний сад», присвячену невмирущій славі великого Кобзаря, яка розпочалася переглядом відео «Славетні українці» та презентацією, створеною здобувачами освіти.

Розважально-пізнавальним складником заходу стала гра «Правда чи Дія?». Це було інтелектуальне змагання двох команд, правила якої дуже прості: гравці по черзі запитували один одного: «Правда чи Дія?».

В результаті вони повинні були або відповісти на запитання, або виконати вказану дію. Учасниками були представники груп №50-з та 53-с/з, які мали змогу проявити свої знання про життя і творчість поета та художника, дізнатись про нові цікаві факти.

 Загалом захід, організований з нагоди 209-річниці дня народження Кобзаря, сприяє популяризації неординарної особистості Шевченка та його спадщини серед ліцеїстів. Минають роки змінюються покоління та слово Шевченка – живе і вічне.