Ти  – вічний біль, Афганістан

14 лютого 2023 року,  напередодні Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав, в ДНЗ «Южноукраїнський професійний ліцей» викладач предмета «Захист України» Повознюк Микола Миколайович провів виховний захід «Ти  – вічний біль, Афганістан». На цей захід було запрошено гостя – воїна-інтернаціоналіста Фодченка Миколу Івановича.

В ході заходу були присутніми були переглянуті відео про ту страшну війну. Хвилиною мовчання було вшановано пам’ять про загиблих  в афганській війні.

Здобувачі освіти групи №49-е уважно слухали запрошеного гостя, який коротко розповів про афганську війну 1979 -1989 років, про свою строкову службу в армії, провів паралелі між тією війною та війною, яка зараз відбувається.  Учні ставили багато питань про передумови та реальні події афганської війни.

У день виведення військ з  Республіки Афганістан ми згадуємо всіх, хто віддав своє життя. Ми схиляємо голови перед їхньою світлою пам’яттю. Вони є взірцем військової доблесті та героїзму, вони вічно будуть жити в серцях нинішніх і майбутніх поколінь.