26 грудня 2022 року в ДНЗ «Южноукраїнський професійний ліцей» майстром виробничого навчання Поліщук О.В. в рамках тижня електротехнічних дисциплін та з нагоди святкування Дня енергетика, було проведено в групі №45-е виховний захід «Така потрібна і небезпечна електрика».
Даний захід було проведено з метою набуття молодим поколінням соціального досвіду, досягнення високої культури міжнаціональних взаємин, формування в молоді рис громадянина української держави, правової, трудової і екологічної культури.
Виховний захід було поділено на блоки:
- Блок 1 – Така потрібна і небезпечна електрика
- Блок 2 – Цікаві факти про електрику
- Блок 3 – Країна зашифрованих слів
- Блок 4 – Відгадай загадку про електрику
Захід пройшов вдало, здобувачі освіти комунікабельні, охоче брали участь в обговоренні проблемних питань, виконували всі поставлені перед ними завдання. Переможцям були вручені сувеніри та солодощі.


