Благодійна акція до Дня Збройних Сил України «Підтримаймо бойовий дух військовослужбовців»

За ініціативою учнівського самоврядування,  здобувачі освіти групи №49-е (класний керівник Фоміна В.С., майстер виробничого навчання Бурцева І.В.) та  групи №41-е (класний керівник Чумаченко О.А., майстер виробничого навчання Верчук Н.А.) за професією «Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування» провели  благодійну акцію до Дня Збройних Сил України «Підтримаймо бойовий дух військовослужбовців».

         Учні  зібрали  бійцям смаколики,  їжу, одяг, ліки, засоби гігієни, виготовили окопні свічки та написали листи з побажаннями повернутися додому переможцями.

         Підлітки  розуміють, яку важливу місію виконують наші земляки і  зовсім незнайомі їм люди-воїни, боронячи нашу Україну від агресора. Кожна коробка з передачею стане символічним подарунком до прийдешніх свят, аби солдати відчули частину родинного тепла. Ці подарунки порадують захисників  у зоні бойових дій, і стануть оберегами для тих, на кому зараз лежить велика відповідальність за майбутнє нашої держави.

12 грудня 2022 року в ДНЗ «Южноукраїнський професійний ліцей» відбулася зустріч здобувачів освіти із бійцем, який прибув на кілька днів у відпустку з передової, та знайшов час зустрітися з учнівською молоддю, щоб розповісти про будні наших військових.  Діалог був емоційним і зовсім не дитячим. Здобувачі освіти залишились упевнені, що своєї підтримкою, думками та побажаннями підтримали дух наших захисників із вдячністю за наш спокій.

    Уже наступного дня посилки вирушили в дорогу на Донецькому напрямку.