Розвивальне заняття до Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом

    Всесвітній день боротьби зі СНІДом, який щорічно проводиться 1 грудня, спрямований на зміцнення організованих зусиль по боротьбі з епідемією віл-інфекції у глобальному масштабі.

   Просвітницька робота та профілактика є основним напрямом у боротьбі з цією страшною інфекцією! 

   01 грудня 2022 року практичний психолог ліцею Фоміна В.С. провела розвивальне заняття для здобувачів освіти на якому було розглянуто питання актуальності ВІЛ/СНІДу в світі та в Україні зокрема.

   Особливу увагу було приділено  питанням боротьби з дискримінацією та стигмою хворих на  ВІЛ/СНІД.

    На занятті активно обговорювалося питання не лише шляхів передачі ВІЛ-інфекції, а й те, як не  можна  інфікуватися вірусом.

   Також приділили увагу де можна зробити обстеження на ВІЛ, чому важливе дане обстеження, а також щодо заходів, де можна отримати детальну інформацію з питань ВІЛ-інфекції та своєчасно дізнатися про свій ВІЛ-статус, коли допомога можлива та ефективна.

  Здобувачі освіти, за допомогою інтерактивних завдань, створених у  сервісі LearningApps змогли перевірити і закріпити свої знання в ігровій формі.

 

На завершення заходу, підліткам були роздані пам’ятки, на яких була корисна просвітницька інформація.

  Підводячи підсумки заходу, діти зробили висновок, що обізнаність в питаннях профілактики ВІЛ-інфекції та здоровий спосіб життя, найкращі методи профілактики СНІДу.