Захід до Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом

1 грудня світ відзначає день боротьби з СНІДом та толерантності з ВІЛ-позитивними людьми.

День боротьби зі СНІДом проголошено Всесвітньою організацією охорони здоров’я та вперше відзначено 1 грудня 1988 року. З того часу Всесвітній день боротьби зі СНІДом відзначається щорічно.

Головна мета Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом — звернути увагу суспільства на цю проблему. За останні роки розповсюдження ВІЛ-інфекції серед підлітків та молоді набуло характеру епідемії.

Всесвітній день боротьби зі СНІДом – це важлива нагода для підняття поінформованості молоді, широких верств населення про проблеми ВІЛ/СНІДу, проблеми людей, які живуть з ВІЛ/СНІДом, звільнення від наркотичної та алкогольної залежності.

Символом боротьби зі СНІДом стала червона стрічка. Як символ боротьби з ВІЛ/СНІД вона була запропонована у 1991 році американським художником Франком Муром, який належить до асоціації «Візуальний СНІД». Вона означає: «Я знаю про проблему ВІЛ/СНІДу і я не байдужий до неї».

Здобувачі освіти ДНЗ «Южноукраїнський професійний ліцей» (група №46-з) разом з майстром виробничого навчання Грищенко Н.В. та класним керівником Грищенко С.Г. долучились до заходів, які проводять цього дня по всьому світі: створено інформаційний плакат «Не дай СНІДу шанс!», працівникам ліцею та здобувачам освіти були прикріплені червоні стрічки, як символ боротьби зі СНІДом, проведено фото-флешмоб, до якого долучилися всі бажаючі.  

 

Сподіваємось, що проведення подібних заходів допоможе здобувачам освіти  захистити самих себе, адже найкращий захист – це поінформованість. Тож бережіть себе і будьте здорові!