Daily Archives: 15 Травня, 2023

Проведено виховний захід «Майбутнє в руках матерів»

12 травня 2023 року в ДНЗ “Южноукраїнський професійний ліцей” викладачем Марініч Ю.В. проведено виховний захід «Майбутнє в руках матерів».
Даний захід було проведено з метою формування у здобувачів освіти високоморальних особистісних якостей, виховання любові та поваги до жінки-матері.
 
 
День матері – це міжнародне свято, яке відмічають в різних країнах. В Україні, Естонії, США, на Мальті, Кіпрі, в Данії, Фінляндії, Німеччини, Італії, Туреччини, Австралії, Японії, Бельгії та Бразилії його святкують у другу неділю травня.
В Україні жінка спокон віку асоціювалася з берегинею сім’ї. Величезну роль у вихованні дітей відіграє перша, найрідніша у світі людина — матір. Саме від неї залежить виховання дитини й саме мати прищеплює любов до рідної землі.
Здобувачі освіти груп №47-с/з та 50-з згадали історію виникнення свята, традиції святкування «Дня Матері» в різних країнах світу, обговорили важливість спілкування з рідною людиною.
 
 
Ліцеїсти із захопленням розгадували ребуси, кросворди, слухали вірш Василя Симоненко, співали пісню «Рідна мати моя», присвячені найдорожчій людині – матері.
 
Мати — всьому початок. Мати — берегиня роду, домашнього вогнища. Саме вона є тією ниточкою, яка єднає всю родину. З Днем Матері! Нехай кожна хвилина життя буде сповнена любов’ю та радістю!