Daily Archives: 9 Травня, 2023

Проведено виховний захід “Не загасити пам’яті вогонь…”

8 травня Україна відзначає День пам’яті та примирення за європейською традицією. Пам’яті жертв Другої світової війни та примирення між країнами-учасниками Другої світової війни. Це означає, що ми беремо до уваги всі аспекти цієї війни, акцентуємо на її людському вимірі та завданих стражданнях. Як і зараз, у часи Другої світової війни, Україна була одним з основних полів битв, де тоталітарні режими – нацистський і радянський – вчиняли масові злочини.

З метою поглиблення знань здобувачів освіти про героїчне минуле нашого народу, виховання шани та поваги до тих, хто ціною власного життя переміг нацизм і здобуває перемогу в наші дні, 08 травня 2023 року в гуртожитку ДНЗ “Южноукраїнський професійний ліцей” вихователем Кравчук С.Л. проведено виховний захід “Не загасити пам’яті вогонь…”. 

Здобувачі освіти відмітили, що День пам’яті полеглих у Другій світовій війні це лише часточка великої пошани ветеранам, які своєю кров’ю відстояли нашу свободу. Їхній подвиг є прикладом як консолідувати суспільство навколо ідеї захисту України.