Daily Archives: 1 Травня, 2023

Результати першості ліцею з волейболу серед команд першого курсу

В період з 20 по 28 квітня 2023 року в ДНЗ “Южноукраїнський професійний ліцей” керівником фізичного виховання Петриною В.О. були організовані та проведені спортивні змагання – першість ліцею з волейболу серед команд першого курсу. 

В змаганнях взяли участь 4 збірні команди груп №49-е, 50-з, 51-сз та 53-кп. Загальна кількість учасників – 38 здобувачів освіти. Ігри проходили за коловою системою.

За підсумками змагань І місце посіла команда групи №50-з, ІІ місце – група №49-е, ІІІ місце група №51-сз, IV почесне місце посіла команда дівчат, група №53-кп, яких активно підтримувала майстер виробничого навчання Кузнецова К.В..

Переможці нагороджені грамотами. Так тримати!

Вікторина “Охорона праці на робочому місці продавця”

28 квітня 2023 року в рамках Тижня охорони праці в ДНЗ “Южноукраїнський професійний ліцей” майстром виробничого навчання групи №14-пр Корольковою О.Г. була проведена вікторина “Охорона праці на робочому місці продавця”.

Вікторина надала змогу в ігровій формі закріпити та перевірити набуті знання, уміння і навички з охорони праці.

Команди взяли активну участь у грі, здобувачі освіти продемонстрували гарні знання з питань охорони праці, а також усвідомили важливість профілактики та запобігати нещасним випадкам під час виробничої практики на виробництві та в побуті що сприяло вихованню нести відповідальність за власне життя та життя оточуючих людей.