Monthly Archives: Березень 2023

Благодійна допомога

22 березня 2023 року ДНЗ «Южноукраїнський професійний ліцей» отримав благодійну допомогу для потреб здобувачів освіти з малозабезпечених сімей,  дітей-сиріт та внутрішньо переміщених осіб.  Це відбулося за підтримки наших друзів – Громадська Організація Б2-Центр ДІЙ,  «Український Фонд Швидкого Реагування», Ради наукових досліджень та обмінів IREX in Ukraine та Державного департаменту США з питань конфліктів і стабілізації.

Адміністрація та колектив Южноукраїнського професійного ліцею щиро дякує всім причетним за надану благодійну допомогу.

Виховний захід на тему «Вберегтися і вижити»

Людина постійно перебуває у приховано небезпечному середовищі. Ми живемо у світі, про який нічого, насправді, не знаємо. І впевнилися в цьому тоді, коли в нашу країну прийшла війна, яка принесла багато горя і страждань. Що ж треба знати та робити під час війни, аби захистити себе не тільки фізично, а й в інформаційному просторі? Адже безпека під час війни починається саме з обізнаності!
14 березня 2023 року в ДНЗ “Южноукраїнський професійний ліцей” викладач з предмету Охорони праці Дадика Г.В. провела тематичну годину спілкування «Вберегтися і вижити», мета якої була ознайомити здобувачів освіти із поняттям «надзвичайні ситуації»; навчити алгоритму дій поведінки у складних ситуаціях: під час повітряної тривоги, комендантської години, вимушеної евакуації, правилам поведінки при виявленні незнайомих предметів, вибухонебезпечних снарядів, мін, уламків ракет чи зброї, сформувати чітке уявлення послідовності правильних дій під час застосування ворогом ядерної, хімічної зброї, артобстрілів та замінувань території.

Здобувачі освіти груп №49-е та №53-к/п переглянули презентацію «Надзвичайні ситуації» та відео-ролики «Правила поведінки під час артобстрілів», «Вибухонебезпечні предмети», «Екстрена або тривожна валізка», «Правила безпеки в інформаційному просторі».


Цінуйте та бережіть своє життя для здійснення своїх мрій!

До Дня українського добровольця

14 березня – День українського добровольця. Яскрава національна риса, благословення і традиція українського народу – бути небайдужим до свого сьогодення та майбуття, до долі своїх дітей, честі і пам’яті своїх славних батьків.

Здобувачі освіти ДНЗ “Южноукраїнський професійний ліцей” групи №41-е та їхні наставники майстер виробничого навчання Наталія Верчук та класний керівник Ольга Чумаченко свято шанують наших воїнів ЗСУ, допомагають чим можуть. Не забувають своїх випускників, які захищають нашу Україну від ворогів.

Послали на передову посилку зі смаколиками та передали гостинців в госпіталь, де лікується наш випускник – Брагар Андрій.

 

Світлину з передової нам передали, а з госпіталя – на жаль не вийшло, Андрій тяжко себе почуває. Ми бажаємо всім нашим хлопчикам скорішого одужання, тримайтеся!  Дякуємо вам, дорогі наші воїни! Всім миру та перемоги!

Тематична година спілкування «Літературний сад»

На початку березня світова спільнота відзначає знаменну дату – день народження генія українського народу Тараса Григоровича Шевченка.

 09 березня 2023 року в ДНЗ “Южноукраїнський професійний ліцей” викладачі української мови та літератури Пінтій А.В. та Ніколаєнко Л.І. провели тематичну годину спілкування «Літературний сад», присвячену невмирущій славі великого Кобзаря, яка розпочалася переглядом відео «Славетні українці» та презентацією, створеною здобувачами освіти.

Розважально-пізнавальним складником заходу стала гра «Правда чи Дія?». Це було інтелектуальне змагання двох команд, правила якої дуже прості: гравці по черзі запитували один одного: «Правда чи Дія?».

В результаті вони повинні були або відповісти на запитання, або виконати вказану дію. Учасниками були представники груп №50-з та 53-с/з, які мали змогу проявити свої знання про життя і творчість поета та художника, дізнатись про нові цікаві факти.

 Загалом захід, організований з нагоди 209-річниці дня народження Кобзаря, сприяє популяризації неординарної особистості Шевченка та його спадщини серед ліцеїстів. Минають роки змінюються покоління та слово Шевченка – живе і вічне.

Святковий концерт з нагоди 8 Березня

07 березня 2023 року в Державному навчальному закладі “Южноукраїнський професійний ліцей” відбувся святковий концерт з нагоди 8 Березня, який підготували здобувачі освіти першого курсу (група №50-з) разом зі своїми наставниками: майстром виробничого навчання Скопич І.П. та класним керівником Кєрниш Л.М.