Архіви за місяць: Вересень 2022

Онлайн лінійка “Пам’ятаємо Героїв України!”

Майстром виробничого навчання Верчук Н.А., практичним психологом Фоміною В.С. та здобувачем освіти групи №41-е Шевельовим Олександром створено онлайн лінійку “Пам’ятаємо Героїв України!” в пам’ять про загиблих воїнів, наших земляків та випускників нашого ліцею (2014 – 2022 р.р.)  

Спортивні змагання в рамках Олімпійського тижня #Olimpiclesson

В рамках Олімпійського тижня 21 вересня 2022 року в ДНЗ «Южноукраїнський професійний ліцей» керівником фізичного виховання Петриною В.О. проведено змагання зі стрибків у довжину з місця серед здобувачів освіти гуртка спортивного напрямку з волейболу.

В змаганнях взяли участь 14 здобувачів освіти: 11 юнаків та 3 дівчини.

 

За результатами змагань:

І місце виборов Пшеничний Станіслав (група №11-з) з результатом 2м 51 см,

ІІ місце – Бербега Валентин (група №42-з) 2м 50 см,

ІІІ місце – Грицак Валерій (група №42-з) 2м 40 см.

Вітаємо переможців! Бажаємо нових спортивних досягнень! 

Екскурсія до  Державної пожежно-рятувальної частини №25

В рамках проведення «Тижня знань з основ безпеки життєдіяльності», з метою  навчання підлітків  правилам  безпеки,  розширення інформованості здобувачів освіти про світ професій, майстром  виробничого навчання Бурцевою І.В. та класним керівником Фоміною В.С. групи № 49-е  12 вересня 2022 року було організовано екскурсію до Державної пожежно-рятувальної частини №25 Головного управління Державної Служби України з надзвичайних ситуацій у Миколаївській області.

      Під час екскурсії підлітки  мали змогу ознайомитися з правилами пожежної безпеки, пригадали порядок дій  при виникненні пожежі, розширити уявлення про роботу пожежників та дізнатися, як оперативно-рятувальні загони реагують на сигнал тривоги, як від їх швидкості і злагоджених дій залежить життя людей.

   Також вогнеборці розповіли про свої будні, виїзди, про те, як доводиться стикатися з людською бідою через знищене вогнем  майно. До яких наслідків можуть призвести хибні виклики

     Також продемонстрували здобувачам освіти  захисну амуніцію  та дали можливість всім бажаючим його приміряти.

     Найбільше учням запам’яталися відвідини гаража з технікою та устаткуванням.

    Такі зустрічі підлітків з рятівниками є важливою  складовою у процесі навчання основам пожежобезпечної поведінки.

    Дякуємо співробітникам  ДПРЧ №25  за захоплюючу та пізнавальну екскурсію!

Турнір з настільного тенісу #Olimpiclesson

10 вересня 2022 року в Державному навчальному закладі “Южноукраїнський професійний ліцей”  в рамках проведення Олімпійського тижня керівником фізичного виховання Петриною В.О. було організовано та проведено турнір з настільного тенісу присячений Дню фізичної культури і спорту.

В змаганнях взяли участь 5 здобувачів освіти, які проживають в гуртожитку. 

За підсумками змагань:

І місце посів Жабський Олександр (група №11-з)

ІІ місце – Говор Інна (ВПЛ №1)

ІІІ місце – Шульжук Федір (група №11-з)

Переможець та призери нагороджені грамотами ліцею.

Так тримати. Бажаємо наступних перемог!

З початком нового навчального року!

Шановні колеги!
Від усієї душі вітаємо Вас з Днем знань та початком навчального року!
1 вересня – це початок нового етапу в плідній роботі педагогів, осягнення учнями законів науки та суспільного життя, дивного світу знань і відкриттів.
Нехай цей день стане для всіх нас – Днем великих надій! І нехай ніколи не вичерпається прагнення до знань, закладене природою в кожному з нас!

Шлях до знань цього року сповнений болю, випробувань, терпінь і великих змін. Та мужність і стійкість наших захисників надихають увесь світ і нас також. Тож бажаємо всім мирного неба, спокою в родинах і швидкої перемоги! 

Адміністрація ліцею