Monthly Archives: Грудень 2020

Результати розіграшу кубка ліцею з футзалу

З 15 грудня по 17 грудня 2020 року в спортивній залі ДНЗ “Южноукраїнський професійний ліцей” проходив розіграш кубка ліцею з футзалу. В змаганнях взяли участь 7 команд. Ігри проходили за системою “програв – вибув”.

Результати змагань

У фіналі зустрілись команди груп №10-з та 38-з. У запеклій боротьбі команда групи №38-з здобула перемогу з рахунком 5:3 і стала переможцем і володарем кубка ліцею з футзалу вже другий рік поспіль. Команди фіналісти нагороджені дипломами, а команда-переможець – перехідним кубком!

Вітаємо переможців!  Подальших спортивних досягнень!

 

Результати спортивних змагань із підтягування у висі

9 грудня 2020 року в спортивній залі ДНЗ “Южноукраїнський професійний ліцей” керівником з фізичного виховання Петриною В.О. проведено спортивні змагання із загально-фізичної підготовки  – підтягування у висі серед юнаків І – ІІІ курсів. В змаганнях взяли участь 8 команд.

Результати спортних змагань

Команди призери нагороджені дипломами. Переможці у особистому заліку – нагороджені грамотами.

Вітаємо переможців! Всім нових спортивних досягнень!

Змагання з кульової стрільби

4 грудня 2020 року в ДНЗ “Южноукраїнський професійний ліцей” викладачем предмету “Захист України” Повознюком М.М. з нагоди Дня Збройних сил України організовано та проведено змагання серед здобувачів освіти І – ІІІ курсів з кульової стрільби.

 

Результати змагань

В командному заліку: І місце посіла команда групи №42-з, ІІ місце – команда групи №41-з, ІІІ місце – команда групи №35-з.

В особистій першості: І місце посів Нєдєлку Ренат (група №42-з), ІІ місце – Добрянський Максим (група №35-з),  ІІІ місце – Буржуєв Костянтин (група №42-з).

Вітаємо переможців!

Можливості обмежені – здібності безмежні

   У 1992-му році Генеральна Асамблея ООН проголосила щорічну подію всесвітнього масштабу – 3 грудня стало Міжнародним днем людей з інвалідністю.    Заходи, до яких закликає всі країни ця  міжнародна організація, спрямовані на інтеграцію людей  з інвалідністю у сучасному суспільному житті. Це не складно. Це не варто відкладати. Від цього залежить наша цивілізованість.

Будувати краще: до інклюзивного, доступного і сталого світу після COVID-19” – це тема Міжнародного дня людей з інвалідністю у 2020 році.

3 грудня 2020 року в ДНЗ “Южноукраїнський професійний ліцей” практичний психолог Фоміна В.С. провела розвивальне заняття «Потреби інвалідів у сучасному світі». Мета якого формування моральних якостей підлітків  як гідних членів сучасного суспільства,  донесення до учнів життєвих проблем людей, які потребують особливої уваги  та милосердя, виховання толерантного відношення до  них.

Здобувачі освіти  активно брали  участь у  дискусіях та обговореннях тих чи інших питань та показали  високий рівень обізнаності  стосовно осіб з обмеженими можливостями, а головне – бажання підтримувати і завжди прийти таким людям на допомогу.

 

ВІЛ/СНІД – передбачити, уникнути, не захворіти

Всесвітній день боротьби зі СНІДом вперше відзначався 1 грудня 1988 року з ініціативи Всесвітньої організації охорони здоров’я після того, як на зустрічі міністрів охорони здоров’я всіх країн пролунав заклик до соціальної терпимості і розширення обміну інформацією щодо ВІЛ/СНІДу.

Із того часу Всесвітній день боротьби зі СНІДом відзначається щорічно. Головна мета – звернути увагу суспільства на цю проблему.

З метою формування у здобувачів освіти  знань про небезпеку  ВІЛ/СНІД 1 грудня 2020 року в ДНЗ “Южноукраїнський професійний ліцей” практичний психолог Фоміна В.С. провела інформаційний день порозуміння з ВІЛ-інфікованими та боротьби зі СНІДом. Цього дня у групах №42, №44, №34 та №36  було проведено розвивальне заняття “ВІЛ/СНІД – передбачити, уникнути, не захворіти”.

Read more… →