Monthly Archives: Квітень 2020

Для тих, хто вдома. Техніки саморегуляції – ТЕХНОЛОГІЯ «МЕТОД КЛЮЧ ХАСАЙЯ АЛІЄВА»

Хасай Магомедович Алієв народився 4 березня 1951 року в м. Махачкала     Республіки Дагестан.

З 1981 по 1983 роки доктор Алієв на запрошення працював в Центрі підготовки космонавтів ім. Ю. О. Гагаріна над методикою моделювання стану невагомості, подолання стресу і перевантажень у космонавтів.

Метод КЛЮЧ Хасая Алієва служить для саморегуляції людини, управління стресом, поліпшення здоров’я, прискорення будь-якого навчання, розвитку бажаних якостей, навичок і творчих здібностей.

В основі методики – наукові відкриття доктора Алієва, зокрема, “Нова модель роботи мозку”,  дозволяють керувати попередньо некерованими функціями психіки і організму.

Метод КЛЮЧ заснований на керованих рефлексах. Він входить в СинхрометодХасая Алієва – новий клас методів синхронізують дії людини з його поточним станом: Ключ, Синхрогімнастіка, Ключ-2, Ключ-3. Ці методи служать для швидкого зняття стресу, превентивного підвищення стресостійкості до надзвичайних ситуацій. Вони дають швидкі і очевидні результати поліпшення здоров’я і розкриття творчого потенціалу, оздоровлення та самозцілення, профілактики лікування і реабілітації переважно неврозів і психосоматичних захворювань.

За допомогою цих вправ можна легко скинути стрес, напругу та втому, по-справжньому розкріпачитися та наповнитися свіжою енергією. Звільнитися від тривожних думок, перевести енергію стресу на вирішення ваших проблем без допінгів, ліків та алкоголю. Це досягається за допомогою нескладних вправ, які зручно і легко робити саме вам. Також можна знайти внутрішній спокій і запустити процес оздоровлення всього організму.

В класичному варіанті метод КЛЮЧ налічує 5 вправ.

Поради психолога щодо “карантину”

   Карантин — річ, звичайно, несподівана. Але цей час дистанційного навчання (який для наших учнів все ж не новинка) можна використати не тільки для    захисту здоров’я, а ще й для тренування навички планування справ.

    Тримайте декілька порад, які допоможуть вам плідно працювати протягом цього часу.

Перша порада: свій ранок починайте в звичний для вас час. Ніжитися в ліжку залишатимось, як зазвичай, у вихідні дні.

Друга порада: покладіть перед собою чистий папір, це буде ваш лист-план. Запишіть у два рядки: першочергове (наприклад: зарядка — пів години, душ — 10 хвилин, сніданок — 10 хвилин, прочитати робочу пошту — 5 хвилин та інше) та другорядне (погуляти з собакою/кішкою — півгодини, увійти в соцмережі та поспілкуватись із друзями — 20 хвилин та інше). Починайте свій день З ВАЖЛИВОГО!

 Третя порада: на кожне робоче завдання виділяйте час для його виконання (20-30 хвилин) та для ОБОВ’ЯЗКОВОГО ВІДПОЧИНКУ (15-20 хвилин).

Четверта порада: виконуючи завдання, уважно читайте умови та користуйтесь короткими записами головних слів/думок. Це вам допоможе зосередитись на важливому в завданні. Якщо щось стало незрозуміло, не зволікайте. Лист або дзвінок другу/вчителю стане в нагоді. Приємне спілкування та корисна порада допоможуть вирішити будь-яке завдання.

П’ята порада: відмітьте в вашому листі-плані виконані заплановані дії. Похваліть себе та приступайте до списку справ другої колонки, обов’язково відпочиваючи після виконаного завдання.