Monthly Archives: Березень 2020

Цікаві поради від психолога, які допоможуть пережити карантин з дітьми

Навчальні заклади  закрили через пандемію коронавірусу, а багатьох дорослих відправили по домівках працювати віддалено. І тепер дітвора буквально “сидить на голові” у батьків. Чим же зайняти дітей, поки потрібно працювати? І як зробити так, щоб у дорослих не “злетів дах” на карантині?

Порада 1 – прогулянка для здоров’я

Піти гуляти з рідними. Підіть на прогулянку з дітьми, але не контактуйте з іншими.

“Але не просто пускайте дітей у двір або в гості до однолітків для “обміну вірусами”, а саме гуляйте сім’єю. Хоча б один годинку проведіть в парку чи сквері. Головна умова – поменше людей навколо”.

Так прогулянка дозволить поставити “дах” на місце, ходьба допоможе розім’яти спину і ноги, а сонце, свіже повітря і рух зміцнять імунітет. Зараз це важливо. До того ж, на вулиці можна вигадати набагато більше сімейних ігор та розваг.

Read more… →

Карантин

Із 12 березня 2020 року в Україні запроваджено тритижневий карантин у навчальних закладах та низка інших заходів з протидії поширенню коронавірусної інфекції COVID-19.

Результати розіграшу першості з волейболу

Кубок залишився

З 18 лютого по 10 березня 2020 року в ДНЗ “Южноукраїнський професійний ліцей” бів проведений розіграш першості ліцею з аолейболу. У змганнях взяло участь 7 збірних команд. Ігри були дуже цікаві та проходили у запеклій боротьбі.

За підсумками змагань перше місце посіла команда групи №31-з; друге місце – команда групи №39-с/з; третє місце – команда групи №38-з.

Вітаємо переможців!