Monthly Archives: Лютий 2020

Тиждень природничо-математичних дисциплін

В період з 17 лютого по 25 лютого 2020 року в ДНЗ “Южноукраїнський професійний ліцей” проходив тиждень природничо-математичних дисцплін. Викладачі проводили цікаві відкриті уроки та позакласні заходи. Також була організована  виставка “Предметний вернісаж”.

Кожен день тижня був присвячений окремому предмету.

17 лютого 2020 – День фізики та астрономії

Викладач фізики Воротинцев Ю.О. на 9 уроці з учнями групи 37-е провів гру-вікторину з теми «Закони постійного струму». Діти поділились на дві команди та змагалися протягом шести раундів: «Швидше, більше, правильно», «Більше, більше слів», «Швидше та якісніше», «Розв’язуємо тест», «Лото», «Допоможіть роззяві». Завдяки заходу, учні узагальнили та закріпили свої знання з теми в ігровій формі.

Read more… →

Результати спортивних змагань з шахів

З 23 січня по 18 лютого 2020 року в ДНЗ “Южноукраїнський професійний ліцей” проходив розіграш особисто-командної першості з шахів. У змаганнях взяли участь 11 учнів.

За підсумками змагань у командному заліку місця посіли:

І місце – команда групи №39-с/з, ІІ місце – команда групи №34-е, ІІІ місце – команда групи №37-е.

У особистій першості:

І місце – учень групи №34-е Медведь Гаврило, ІІ місце – учень групи №37-е Удодов Денис, ІІІ місце – учень групи №39-с/з Олексійцев Денис.

На ліцейній лінійці переможці нагороджені дипломами та грамотами. Молодоці! Так тримати!

Конкурс фахової майстерності з професії Продавець продовольчих товарів

20 лютого 2020 року в ДНЗ “Южноукраїнський професійний ліцеї” пройшов ІІ (практичний)  етап конкурсу фахової майстерності з професії Продавець продовольчих товарів серед учнів ІІІ курсу (група №33-пр).

Read more… →

Вшанування Героїв Небесної Сотні

Протягом  тижня з 18 лютого по 21 лютого 2020 рокув ДНЗ “Южноукраїнський професійний ліцей” відбулися заходи вшанування Героїв Небесної Сотні, з метою національно-патріотичного виховання підростаючого покоління, формування шанобливого ставлення до історії українського народу та національної гідності та свідомості

    18 лютого учні групи №30-е та майстер виробничого навчання Верчук Н.А. підготували загальноліцейну лінійку-реквієм  «А Сотня відлетіла в небеса».   Під мелодію гімну Небесної Сотні «Пливе кача» були запалені свічки, а під звуки метроному всі присутні схилили голови у хвилині мовчання.

Read more… →

Попередження правопорушень серед неповнолітніх як засіб боротьби з підлітковою злочинністю

    20 лютого 2020 року практичним психологом Фоміною В.С. та вихователем гуртожитку Кравчук С.Л. була організована зустріч  учнів, які проживають у гуртожитку ліцея з інспектором з ювенальної превенції Южноукраїнського відділення поліції Шендрик А.М. та старшим інспектором Арбузинського міськрайонного відділу філії Державної установи “Центр пробації” в Миколаївській області старшим лейтенантом внутрішньої служби Ольгою Буднік  на тему: «Попередження правопорушень серед неповнолітніх як засіб боротьби з підлітковою злочинністю».

Під час зустрічі  психолог Фоміна В.С. наголосила, що виховання молодого покоління – це виховання майбутнього кожної держави, і майбутнє залежить не тільки від рівня професійної підготовки цього покоління, але й від його моральних якостей.
Працівники правоохоронних органів зазначили, що  боротьба зі злочинністю неповнолітніх є однією з найважливіших проблем українського суспільства. На думку багатьох вчених, зростання підліткової злочинності пов’язано, перш за все, з соціально-економічною кризою, що супроводжується деформацією фундаментальних морально-етичних цінностей. Зрозуміло, що успішне вирішення проблеми, пов’язаної зі злочинністю неповнолітніх багато в чому залежить від нормального соціального розвитку суспільства в цілому, і на сьогодні залишається однією з головних проблем.

Учні ліцею проявили велику зацікавленість до сучасної криміногенної обстановки у місті, задавали питання про наслідки, які тягнуть за собою ті чи інші відхилення норм поведінки.

Зустріч пройшла у формі діалогу у дружній атмосфері.