Monthly Archives: Січень 2020

Крути – подвиг і трегія

28 січня 2020 року в ДНЗ «Южноукраїнський професійний ліцей» класним керівником групи №38-з Кєрниш Л.М. було проведено виховний захід, присвячений пам’яті герої Крут: «Крути – подвиг і трегія».

Метою заходу було привернути увагу учнів до подвигу юних героїв, які виборювалиціною свого життя незалежність України. Учні підготували виступи про подвиг юнихзахисників української держави, полеглими під Крутами.

Read more… →

Пам’яті героїв Крут

28 січня 2020 року громадська організація “Бугогардова Січ” запросила учнів ДНЗ “Южноукраїнський професійний ліцей” (група №30-е) та класного керівника групи Рудю С.В. і майстра виробничого навчання Верчук Н.А. до міської бібліотеки на захід, присвячений героям, які загинули під Крутами захищаючи незалежність України.

Read more… →

Урочиста лінійка-реквієм «Скорботна свічка пам’яті святої”

27 січня – Міжнародний День пам’яті жертв Голокосту. В цей день по всій Україні та за її межами проводяться заходи з вшанування пам’яті безневинно закатованих фашистами представників єврейської нації. Учні  та викладачі нашого ліцею долучилися до пам’ятних заходів.  28 січня 2020 року в ДНЗ “Южноукраїнський професійний ліцей” викладач української мови та літератури Ніколаєнко Л.І. та учні групи №39 с/з провели урочисту лінійку-реквієм «Скорботна свічка пам’яті святої». Мета якої – виховання почуття гуманності, співпереживання  та формування толерантності у міжнаціональних відносинах.

Бібліотечний урок “Щирий син Миколаївської землі”

24 січня 2020 року бібліотекар Фоменко Н.В. з учнями І курсу (група 39-с/з) на знак відзначення 167-ї річниці від Дня народження М.М. Аркаса провела урок «Щирий син Миколаївської землі».

Надія Василівна розповіла цікаві факти про життя та діяльність видатного земляка. Також учні переглянули презентацію та документальний фільм. Мета бібліотечного уроку – популяризація творчого доробку Миколи Аркаса та виховання почуття громадянськості та патріотизму.