Monthly Archives: Грудень 2019

 Проведено перевірку дотримання вимог пожежної безпеки та практичне тренування з евакуації учнів та працівників ліцею на випадок пожежі

Щорічно внаслідок пожеж гине та страждає значна кількість людей. У дим та попіл перетворюються цінності на мільярди гривень. Якщо виникла пожежа – рахунок часу йде на секунди. Пожежна безпека у навчальному закладі – це надзвичайно важлива справа, яка вимагає до себе великої уваги, адже від цього може залежати життя.

24  грудня поточного року в рамках місячника з Безпеки життєдіяльності Южноукраїнським МС ГУ ДСНС України у Миколаївській області провели на базі  ДНЗ  «Южноукраїнський професійний ліцей»  проведено перевірку дотримання вимог пожежної безпеки та практичне тренування з евакуації учнів та працівників ліцею на випадок пожежі. Основною метою заходу стало вдосконалення підготовки колективу ліцею до дій за умов виникнення пожежі та інших надзвичайних ситуацій.

Read more… →

Новорічна казка завітала в ліцей

Кожна дитина і доросла людина з нетерпінням чекають новорічних свят. Зимові свята люблять і діти, і дорослі. Усі ми чекаємо від них подарунків, веселого настрою, а головне – чудес. Коли діти дорослішають, дуже важливо зуміти зберегти у їх серцях віру в чудеса.

19 грудня 2019 року  Новорічна казка з Дідом Морозом, Снігуронькою та казковими персонажами  завітала і в ДНЗ «Южноукраїнський професійний ліцей».

Уже зранку в фойє ліцею святковий настрій дарувала яскрава фото-зона, яку оформили працівники та  педагоги ліцею: Василенко В.Б., Королькова О.Г., Фодченко  Р.М., Фоміна В.С., Грищенко Н.В.

Під професійним та креативним керівництвом майстра виробничого навчання Скопич І.П. та викладача Кєрниш Л.М., активними учасниками під час святкового дійства стали учні груп № 38-з: Станковський М., Васильченко Д., Волков К., Золотушка С.,Кельбер Р, Манько М., Мельник В., Оксюченко Д., Петренко Д., Пономарьов В., Фільченко К., Фоменко Д.; групи № 37-е: Шаріпова А., Яценко Я., Чебанов І.; групи № 40: Каграманян О., Москаленко Н., Романюк Ю., Гичка Ю, Цвігун А., Стадніченко О., Борсук Л., Москаленко М., Большакова В., Нагорних А.

Read more… →

Вікторина «Битва струмів»

19 грудня 2019  року в ДНЗ “Южноукраїнський професійний ліцей”, в рамках тижня професії “Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування”, викладачем спецтехнології та фізики Воротинцевим Ю.О. була проведена вікторина «Битва струмів» – AC/DC серед учнів групи №37-е. За основу розробки заходу було взято «Битва струмів», яку розпочали Нікола Тесла та Томас Едісон у США з 1880 по 2007 роки.  Учні попередньо були розділені на команди – команду підтримки постійного струму (Метеори) і команду підтримки змінного струму (Лягушки- квакушки).

Read more… →