Monthly Archives: Листопад 2019

Участь у конкурсі професійної майстерності «WORLDSKILLS UKRAINE»

27 листопада 2019 року Навчально-методичним центром професійно-технічної освіти у Миколаївській області на базі Вищого професійного училища №21 м. Миколаєва проведено І етап Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності «WORLDSKILLS UKRAINE» у Миколаївській області за компетенцією «Електромонтажні роботи». Участь у даному конкурсі взяв учень нашого ліцею Степанок Валентин (третій курс, група №30-е).

Обмінювалися досвідом

28 листопада 2019 року викладачі української мови та літератури ДНЗ «Южноукраїнський професійний ліцей» Пінтій Аліна Володимирівна та Ніколаєнко Любов Іванівна з метою обміну досвіду відвідали відкриті уроки викладачів-колег Вознесенського професійного ліцею.

Read more… →

Цікаве та веселе креслення

 28 листопада 2019 року в ДНЗ “Южноукраїнський професійний ліцей”, в рамках тижня з професії “Електрозварник”,  викладачем креслення Ничепуренко Наталією Хомівною було проведено в групі №38-з відкритий захід “Цікаве та веселе креслення”.  

Відкритий урок-практикум з елементами тренінгу

27 листопада 2019 року  викладач предмета «Етика та психологія торгівлі» Королькова Олена Григорівна провела відкритий урок-практикум з елементами тренінгу на тему: «Розбір та вирішення різноманітних ситуацій спілкування та поведінки продавця з покупцем» з учнями групи №33-пр (3 курс).

Read more… →

Щаслива сім’я без насильства

Благополучні дружні сім’ї є міцним фундаментом здорового і розвиненого суспільства. Звісно, сімей без конфліктів не буває, це звичне явище співіснування особистостей. Проте, будь-які прояви немирного, агресивного розв’язання конфліктів між членами сім’ї руйнують сімейні відносини, що позначається на особистостях кожного та дітях.

Сьогодні відбувається удосконалення політики та практики протидії домашньому насильству як в економічно розвинених країнах світу, так і в тих, що розвиваються. Влада багатьох країн світу приймає закони, розробляють спеціальні програми, суспільство і державні органи вживають спеціальних заходів, спрямованих на протидію тим формам насильства, які донедавна вважалися приватною справою сім’ї або окремої людини. За даними Організації Об’єднаних Націй, кожна третя жінка у світі стикається із домашнім насильством.  Та будь-яку суспільну проблему, рівень насильства у сім’ях нашої країни можливо зменшити не лише заходами реагування на його прояви, але і продуманою  системною профілактикою.

В рамках проведення Всеукраїнської акції “16 днів проти насильства” 25 листопада 2019 року практичний психолог Фоміна В.С. провела просвітницьке заняття з елементами тренінгу “Щаслива сім’я без насильства”, на якому було розглянуто правові та дотичні до права питання щодо основних видів і проявів домашнього насильства, зокрема про фізичне та інші види насильства; про юридичні основи попередження і протидії домашньому насильству; про відповідальність за вчинення насильства в сім’ї; про роботу державних органів та громадських організацій, які надають допомогу жертвам насильства в сім’ї тощо.

План заняття було  побудовано таким чином, щоб задіяні були всі учасники, а інтерактивні методики допомогали  оволодівати новою інформацією у незвичній, ефективній і цікавій формі, атмосфері спілкування та співпраці.