Monthly Archives: Червень 2019

Виховний захід до Дня Конституції

25 червня 2019 року учні першого курсу, група №36-с,  взяли участь у виховному заході присвяченому святкуванню Дня Конституції України. Метою заходу було поглибити знання учнів про свою державу, історію українського народу; виховувати громадянина України; розвивати навики самостійної роботи з різними джерелами, вміння аналізувати факти.

Був проведений турнір, в в ході якого учні згадували відомих українських гетьманів; називали історичні та топонімічні прислів’я про рідний край; називали діячів України, які, на їх думку, відіграли особливу роль в історії нашої держави; розгадували ребуси «Хто це? Або що це?». За набраними балами були обрані переможці.

 

Випуск електрозварників

24 червня 2019 року в ДНЗ “Южноукраїнський професійний ліцей” відбулися урочистості з нагоди випуску 30 кваліфікованих робітників з професії Електрозварник ручного зварювання; електрозварник на автоматичних та напівавтоматичних машинах.

Read more… →

Випуск – 2019

14 червня 2019 року в ДНЗ “Южноукраїнський професійний ліцей” відбувся випуск кваліфікованих робітників з професії Продавець продовольчих товарів; продавець непродовольчих товарів.

Read more… →

Засідання методичної комісії

28 травня 2019 року відбулося засідання методичної комісії викладачів з предметів природничо-математичного циклу. Члени методичної комісії:  підвели підсумки та проаналізували роботу з обдарованими (здібними) учнями; обговорили результати роботи з виконаня проблемного питання та творчих завдань з КМЗ предметів у кабінетах.

Викладач фізики Воротинцев Ю.О. поділився досвідом з теми “Способи розвитку творчих здібностей учнів на уроках фізики”. Також викладачі обговорили та пропонували заходи в проект плану роботи ліцею на наступний навчальний рік.