Monthly Archives: Травень 2019

Готуйся до ЗНО граючись

З 14 січня 2019 року  випускники усіх шкіл України мають можливість безкоштовно проходити тести у форматі ЗНО на сайті iLearn.

Найкращі спеціалісти підготували для школярів безліч запитань, які допоможуть підготуватися до іспитів.

Гейміфікована платформа iLearn — це єдиний в Україні сайт, створений командою «Освіторії», де випускники можуть безкоштовно готуватися до фінального тестування. Це інноваційна платформа з безкоштовними онлайн-курсами для підготовки до фінального тестування. Під час реєстрації учні створюють свого гейміфікованого героя і можуть отримувати електронні монети ВЧИБАКСИ за проходження тестів, завдань та вебінарів.

Результат пошуку зображень за запитом "ilearn"

Також платформа пропонує вебінари з найкращими викладачами української мови та літератури, математики, історії України та англійської. За успіхи в навчання користувачі можуть накопичувати монети, проходити рівні та здобувати досвід. А для найзавзятіших на iLearn підготували цінні призи від партнера Coca-Cola.

Більше про вебінари можна прочитати за посиланням.

Переваги підготовки з iLearn:
– тести складені найкращими спеціалістами України;

– питання багаторівневої складності;

– проходити тести можна допоки не досягнеш найкращого результату;

– це безкоштовно.

Перемога учнів нашого ліцею в Х Міжнародному конкурсі молодих дизайнерів «Україна квітуча-2018»

Учні нашого ліцею Сирцов Владислав (група №26-е) та Дікусар Ілля (гркпа №28-с), керівник: Петросян Заруі Суренівна – перемогли у Х Міжнародному конкурсі молодих дизайнерів «Україна квітуча-2018», який проводився на базі Національної академії керівних кадрів культури і мистецтв.
Мета конкурсу – підготовка фахівців нової генерації європейського рівня, посилення профорієнтаційної роботи, розширення міжнародних зв’язків, заохочення молоді до покращення стану міського та сільського середовища, садів, парків, скверів, упорядкування реклами і системи візуальної комунікації.
На данном изображении может находиться: в помещении
Нет описания фото.
Нет описания фото.
На данном изображении может находиться: один или несколько человек, люди на сцене и люди стоят

 

Нет описания фото.

Квест до Дня перемоги “Той травень в пам’яті людей”

16 травня 2019 року в гуртожитку та на стадіоні ліцею вихователями Корінною А.П. та Кравчук С.Л. було проведено з учнями  квест до Дня перемоги “Той травень в пам’яті людей”.
Учні проходили умовними стежками війни, де на кожному етапі були створені завдання пов’язані з війною, такі як мінне поле, станція партизанська, станція гранатомета, станція армійська, приватна, снайперська, привальна та станція перемоги.
Мета гри: познайомити учнів з подіями великої вітчизняної війни; формували значущі цінності патріотизму, розуміння значення життя як найвищої цінності; виховували почуття пошани до учасників війни.

Read more… →

Результати розіграшу кубка ліцею по футболу

З 18 квітня по 23 травня 2019 року в ДНЗ “Южноукраїнський професійний ліцей” проходив розіграш кубка ліцею по футболу. В змаганнях взяли участь 7 команд. Ігри проходили за системою “програв – вибув”.

Read more… →