Monthly Archives: Квітень 2019

Зустріч в рамках Тижня цивільного захисту

24 квітня 2019 року в рамках Тижня цивільного захисту, який проходить в Державному навчальному закладі «Южноукраїнський професійний ліцей»  інженером з охорони праці Дадикою Г.В. організовано зустріч учнів І і ІІ курсів з представником Южноукраїнських міських курсів Цивільного захисту.

На данном изображении может находиться: 1 человек, в помещении

На данном изображении может находиться: 1 человек, сидит, стол, гостиная и в помещении

Read more… →

Пріоритетні напрямки роботи педагогічного колективу ліцею у створенні безпечного освітнього середовища

23 квітня 2019 року в ДНЗ  «Южноукраїнський професійний ліцей» проведено педагогічну раду на тему «Пріоритетні напрямки роботи педагогічного колективу ліцею у створенні безпечного освітнього середовища».

Read more… →

Проведено конкурс фахової майстерності

19 квітня 2019 року в ДНЗ “Южноукраїнський професійний ліцей” було провдено конкурс фахової майстерності серед учнів «Кращий за професією», з професії: Електрозварник ручного зварювання. В конкурсі взяли участь: учні 1-го курсу (група ТУ №8-з): Коваленко Сергій та Нуца Василь, учні 2-го курсу – Лобанов Віктор, Ярич Станіслав (група №31-з), учні 3-го курсу –  Косюга Олександр, Козоріз Єгор (група №27-з).

На данном изображении может находиться: 3 человека, люди сидят

На данном изображении может находиться: 7 человек, люди стоят

Read more… →

“Нас багато – мета одна”

18 квітня 2019 року в гуртожитку ліцею вихователем Корінною А.П. проведено годину спілкування на тему “Хочу бути щасливою людиною” .

Під час проведення годиниспілкування учні намагалися пояснити своє баченя щастя, спонукати один одного до самовиховання, формулювали негативне ставлення до примітивного розуміння щастя, засновоаного на матеріальних цінностях.

Участь учнів ліцею в семінарі-нараді «Перша долікарська допомога»

17 квітня 2019 року у залі засідань департаменту соціальних питань та охорони здоров’я Южноукраїнської міської ради під головуванням  заступника директора – начальника відділу праці департаменту соціальних питань та охорони здоров’я Філонової Олени Миронівни проведений семінар-нарада «Перша долікарська допомога».

На данном изображении может находиться: 6 человек, люди сидят и в помещении

Запрошений на захід голова громадського формування по охороні громадського порядку міста Южноукраїнська Дикусар Андрій Сергійович ознайомив присутніх з принципами надання першої долікарської допомоги та в доступній формі провів практичне заняття щодо проведення зовнішнього масажу серця та штучного дихання, а також ознайомив з допомогою яку необхідно надати людині з ознаками непритомності.

Read more… →