Monthly Archives: Березень 2019

Засідання методичної секції викладачів предметів та майстрів виробничого навчання професій зварювального напрямку

20 березня 2019 року Навчально-методичним центром професійно-технічної освіти у Миколаївській області (далі – НМЦ ПТО) на базі Державного навчального закладу «Южноукраїнський професійний ліцей» (далі – ДНЗ «ЮПЛ») проведене засідання методичної секції викладачів та майстрів виробничого навчання закладів професійної (професійно-технічної) освіти (далі – ЗП(ПТ)О) області, що здійснюють підготовку кваліфікованих робітників зварювальних професій, з теми «Мотиваційні компоненти освітньої діяльності» – за повідомленням сайту НМЦ ПТО у Миколаївській області. 

 

На данном изображении может находиться: 18 человек, люди улыбаются, люди стоят и в помещении

Read more… →

Турнір з настільного тенісу

21 березня 2019 року в ДНЗ “Южноукраїнський професійний ліцей” керівником гуртка Маташнюком М.М. проведено турнір з настільного тенісу, присвячений 75-ї річниці визволення Миколаївської області від фашистських загарбників.

Read more… →

Участь в урочистостях до 75-ї річниці вигнання нацистів із території Миколаївської області

За повідомленням офіційного сайту міста Южноукраїнська, 21 березня біля стели Меморіального комплексу Захисникам Вітчизни відбувся мітинг до 75-ї річниці вигнання нацистів із території Миколаївської області. На заході були присутні представники виконавчих органів ради, підприємств, організацій та навчальних закладів міста, делегація Арбузинського району, делегація з селища Костянтинівки. Від ДНЗ “Южноукраїнський професійний ліцей” в мітингу взяли участь учні групи №32 разом з викладачем Грищенко С.Г.

Read more… →

Наша подяка депутату!

Адміністрація Державного навчального закладу «Южноукраїнський професійний ліцей»  висловлює щиру вдячність і сердечну подяку Народному  депутату  Верховної Ради  України  Лівіку  Олександру Петровичу  за  особливий внесок та активну участь у сприянні в виділенні коштів на виготовлення проектно-кошторисної документації на капітальний ремонт покрівлі навчального комплексу  ліцею.  Успішна реалізація цього соціально значимого проекту була б неможлива без Вашої участі. Висловлюємо Вам щиру вдячність і сердечну подяку за те, що Ви не стоїте осторонь проблем нашого навчального закладу. Бажаємо Вам міцного здоров’я,  благополуччя, радості і щастя!

“Пташинний вернісаж”

14 березня 2019 року в гуртожитку вихователем Кравчук С.Л. проведено пізнавально-розважальну програму “Пташинний вернісаж”, яка стала вже традиційною. Під час заходу учні ознайомились з національною культурою, піснями, віршами, міфами, легендами про птахів, навчились любові і шани до природи.