Monthly Archives: Лютий 2019

Зустріч з інспектором поліції

Педагогічний колектив ДНЗ “Южноукраїнський професійний ліцей” впроваджує у практику виховної роботи нові підходи, спрямовані на роботу по попередженню правопорушень та запобіганню насилля в учнівському середовищі. Одним із найважливіших видів діяльності практичного психолога є просвітницька робота та співпраця з правоохоронними органами поліції. Так, 26.02.2019 року на базі ліцею відбулась зустріч з інспектором з відділу ювенальної превенції СП ПП Южноукраїнського ВП Первомайського ВП ГУНП у Миколаївській області області, лейтенантом поліції Шендрик А.М . та начальником Южноукраїнського міського відділу ДВС ГТУЮ Макухою Я.С. Тема лекційного заняття: «Адміністративна та кримінальна відповідальність неповнолітніх» та ” Запобігання та профілактика буллінгу в учнівському середовищі”.

На данном изображении может находиться: один или несколько человек и в помещении

Read more… →

Бібліотечний урок “О мово! Душа голосна України”

21-го лютого всі народи світу відзначають Міжнародний день рідної мови. Це незвичайне свято, і відзначають його по-особливому. В цей день люди нагадують одне одному про те, як важливо берегти рідну мову. Адже мова – це великий скарб народу. З нагоди цього свята до бібліотеки ліцею були запрошені учні груп №26-е, № 34-е, № 33-пр.

На данном изображении может находиться: 10 человек, люди сидят, стол и в помещении

Read more… →

Ти вічний біль – Афганістан!

21 лютого 2019 року в ДНЗ “Южноукраїнський професійний ліцей” майстром виробничого навчання групи №35-з Грищенко Н.В. разом з викладачем предмета “Захист Вітчизни” Повознюком М.М. виховну годину – годину спілкування на тему “Ти вічний біль – Афганістан”. На виховну годину було запрошено підполковника запасу Козерацького В.І., очевидця тої страшної війни. Володимир Ілліч розповів учням про ті події. які йому прийшлось пережити. Побажав учням добре навчатись, жити на мирній землі і щоб їм ніколи не прийшлось брати в руки зброю.

На данном изображении может находиться: еда

Read more… →

Обласні педагогічні читання – 2019

“З метою вдосконалення професійної компетентності педагогічних працівників, оновлення змісту роботи, інформаційного та методичного забезпечення освітнього процесу, впровадження нових технологій, форм і методів професійної підготовки учнів, сприяння творчому та професійному розвитку викладачів і майстрів виробничого навчання закладів професійної (професійно-технічної) освіти (далі – ЗП(ПТ)О) області, поширення перспективного досвіду в педагогічній діяльності 20 лютого 2019 року Навчально-методичним центром професійно-технічної освіти у Миколаївській області на базі Миколаївського професійного машинобудівного ліцею проведені обласні педагогічні читання «Організація освітньої діяльності педагога – передумова забезпечення якості освіти в закладах професійної (професійно-технічної) освіти», у яких взяли участь близько 100 осіб з двадцяти восьми ЗП(ПТ)О Миколаївської області” – за повідомленням сайту Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Миколаївській області.

Read more… →

Міжнародний день рідної мови

Міжнародний день рідної мови — день, який відзначають щороку 21 лютого, починаючи з 2000 року. Цього дня в ДНЗ “Южноукраїнський професійний ліцей” викладачами української мови Ніколаєнко Л.І. та Пінтій А.В. було проведено тематичну лінійку, на якій учні та всі присутні довідались про те, що міжнародний День рідної мови відносно молоде свято – до календарів усього світу воно ввійшло тільки у 1999 році. І в Україні воно також лише почало писати свою історію, хоча сама проблема української мови на українських землях нараховує кілька століть. Історія свята, на жаль, має дуже трагічний початок. 21 лютого 1952 року у Бангладеші влада жорстоко придушила демонстрацію протесту проти урядової заборони на використання в країні бенгальської мови. Відтоді цей день у Бангладеші став днем полеглих за рідну мову. Минуло багато років. Аж у жовтні 1999 року на Тридцятій сесії Генеральної конференції ЮНЕСКО було запроваджено Міжнародний День рідної мови як привід для роздумів та зосередження уваги на мовному питанні. Починаючи з 21 лютого 2000 року, цей день відзначають і в Україні.

На данном изображении может находиться: 2 человека, люди стоят

Read more… →