Monthly Archives: Січень 2019

Зустріч з працівниками Южноукраїнського міського військового комісаріату

30 січня 2019 року в ДНЗ «Южноукраїнський професійний ліцей» відбулась зустріч учнів ліцею з працівниками Южноукраїнського міського військового комісаріату. В ході зустрічі було продемонстровано фільм про відродження  Збройних сили України та новітнє військове озброєння.

Read more… →

Зустріч з лікарем-психіатром

29 січня 2019  року Державному навчальному закладі «Южноукраїнський професійний ліцей» відбулася зустріч учнів та педагогів з лікарем  психіатром КЗ «Южноукраїнська міська лікарня»  Коцюр Оленою Яківною.

На данном изображении может находиться: 3 человека, люди сидят

      Тема виховного заходу: «Профілактика суїциду: посилення захисних факторів, що вселяють надію».

Особлива увага присутніх зверталась на те, що психічне здоров’я, як і фізичне, створюється людиною. За словами лікаря, якщо у людини виникає стан ненависті до життя, небажання жити, то вихід є в тому, щоб побачити себе у майбутньому та сформувати перспективні цілі. Олена Яківна порадила підліткам не закриватися у собі і говорити про те, що відчувають з оточуючими. Складнощі минуть, а в житті буде ще багато доброго і цікавого.  Життя дається лише раз.

Read more… →

До Дня пам’яті Героїв Крут

В історії України є багато трагічних сторінок. Але бій під Крутами займає серед них особливе місце. Цього року 29 січня Україна відзначає 101  рік визначного бою під Крутами. В історії ця битва зовсім невеличка і не є зразком військового мистецтва. Але вона це – символ нескореного духу нашої нації. Там у боротьбу з жорстоким ворогом стали юнаки, які ніколи не тримали в руках зброї – студенти Київського університету Святого Володимира та учні гімназії імені Кирило-Мефодіївського братства,  їх було триста. І вони поклали голови за волю України.

29 січня 2019 року для учнів групи 34-е та 31-з  був проведений виховний захід, організований  класним керівником Фоміною В.С. та викладачем предмету “Захист Вітчизни” Повознюком М.М. Вірші, розповіді  супроводжувалися демонстрацією презентації та документальним фільмом “Герої Крут. Україна – забута історія. Крути – молода кров” та “Недооцінений урок історії. Герої Крут”, потім був диспут по обговоренню переглянутого матеріалу.

Read more… →

Засідання методичної комісії з галузі промисловості енергетичного виробництва

23 січня 2019 року в ліцеї відбулось чергове засідання методичної комісії з галузі промисловості енергетичного виробництва. Члени методичної комісії проаналізували успішність учнів за І семестр 2018 -2019 навчального року та звітували про пророблену роботу над удосконаленням комплексно-методичного забезпечення професій,

Read more… →

Екскурсія в пожежну частину

З метою розширення інформованості підлітків про світ професій, популяризації та підвищенні престижу робітничих професій серед учнівської молоді, виховання  спрямованості на самопізнання та власну активність, практичним психологом Фоміною В.С. та інженером з охорони праці Дадикою Г.В. було організовано професіографічну екскурсію в пожежно-рятувальну частину м. Южноукраїнська.

23 січня 2019 року учні групи № 34-е  разом з майстром  виробничого навчання Бурцевою І.В. та класним керівником Фоміною В.С. відвідали ДПРЧ  №25.

Read more… →