Monthly Archives: Грудень 2018

Урочиста презентація навчально-практичного центру

Для забезпечення регіону високопрофесійними фахівцями зварювального виробництва в Миколаївській області 26 грудня 2018 року на базі Державного навчального закладу «Южноукраїнський професійний ліцей» презентували Навчально-практичний центр із підготовки кваліфікованих робітників за професіями «Електрозварник ручного зварювання», «Електрозварник на автоматичних та напівавтоматичних машинах» та «Зварник».

На данном изображении может находиться: 2 человека, люди стоят

На данном изображении может находиться: 6 человек, люди улыбаются, люди на сцене

На данном изображении может находиться: 12 человек, люди улыбаются

На данном изображении может находиться: 8 человек, люди улыбаются, люди стоят

На урочистій презентації були присутні заступник директора Департаменту освіти і науки  Миколаївської облдержадміністрації Комісарова Людмила Олексіївна, директор навчально-методичного центру  професійно-технічної освіти у Миколаївській області Шаповалова Наталя Віталіївна,  заступник  міського голови Южноукраїнської міської ради Бацман Микола Володимирович  та роботодавці.

Read more… →

Учні нашого ліцею – переможці інтелектуального турніру «Розберемо на атоми»

В інформаційному центрі ВП «Южно-Українська АЕС» 21 грудня 2018 року пройшов інтелектуальний турнір «Розберемо на атоми». Його учасниками стали учні чотирьох шкіл, гімназії та професійного ліцею Южноукраїнська. Гра стала завершальним етапом інформаційно-освітнього проекту «Nuclear Education». В її ході конкурсанти продемонстрували глибокі знання з екології,  ядерної енергетики та діяльності Південно-Українського енергокомплексу.

Наш навчальний заклад представляла команда учнів третього курсу (група №26-е): Лужанський Владислав (капітан), Гриб Олександр, Ненько Дмитро, Горошко Андрій та Удодов Олег.

На данном изображении может находиться: 6 человек, люди сидят и в помещении

На данном изображении может находиться: 6 человек, люди сидят

Read more… →

Сучасний урок: проблеми, пошуки, знахідки, перспективи

18 грудня 2018 року в ДНЗ “Южноукраїнський професійний ліцей” проведено педагогічну раду на тему “Сучасний урок: проблеми, пошуки, знахідки, перспективи. Як зробити його джерелом якісної та натхненної праці педагогів та учнів”.

На данном изображении может находиться: 8 человек, люди сидят и в помещении

Методист ліцею Савченко С.І. познайомила присутніх із витягом із наказу МОН України від 20.04.2018 року №408 “Про затвердження типової освітньої програми закладів загальної середньої освіти ІІІ ступеня”, згідно з яким визначено завдання, які має релізувати вчитель/вчителька у рамках кожної освітньої галузі. Результати навчання повинні зробити внесок у формування ключових компетентностей учнів.

Read more… →

Навчально-практичний центр – функціонує!

З 20 грудня 2018 року в Державному навчальному закладі “Южноукраїнський професійний ліцей” розпочав свою роботу навчально-практичний центр сучасних зварювальних технологій. Навчання буде здійснено за професіями Електрозварник ручного зварювання; Електрозварник на автоматичних та напівавтоматичних машинах та Зварник. На даний час в майстерні встановлено та налагоджено відповідне обладнання австрійської фірми Fronius в повному обсязі.  Фірма Fronius є постачальником високотехнологічного зварювального обладнання, яка надає  технічну підтримку й сервісне обслуговування в Україні.

З метою ознайомлення було проведене інструктивно-методичне навчання майстрів виробничого навчання, викладачів професійно-теоретичної підговтовки спеціалістами-інженерами фірми Fronius.

 

Створення навчально-практичного центру надає можливість надавати освітні послуги професійно-технічного навчання та якісних робітничих кадрів відповідно до сучасних потреб різних галузей промисловості. Також центр дає можливість наблизити освітній процес до сучасного виробництва і впроваджувати дуальну форму навчання спільно з кращими промисловими підприємствами області.

 

Read more… →

Відкритий урок з геометрії

19 грудня 2018 року в Державному навчальному закладі “Южноукраїнський професійний ліцей” в рамках атестації викладачем математики Гетьманець Ж.В. проведено незвичний відкритий урок з геометрії. Тема уроку “Розв’язування задач і вправ”. Викладач проводила урок в групі другого курсу (група №32-с) за професією Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів. Учні працювала в фірмах: “Циліндр”, “Конус” та “Куля”. Викладач був представником фірми “Тесла” . Його завдання – за підсумками роботи відібрати найкращу учнівську фірму для підписання контракту.

На данном изображении может находиться: 3 человека

 

Read more… →