Monthly Archives: Листопад 2018

Результати розіграшу кубка ліцею з футзалу

В період з 15 по 29 листопада 2018 року в ліцеї проходили спортивні змагання з футзалу. Був розіграний кубок ДНЗ “Южноукраїнський професійний ліцей” з футзалу. У змаганнях взяли участь 9 команд. Змагання проходили по кубковій системі  “програв – вилетів”.

На данном изображении может находиться: 4 человека, люди улыбаются, люди занимаются спортом и баскетбольная площадка

На данном изображении может находиться: один или несколько человек, люди занимаются спортом и баскетбольная площадка

Read more… →

Ці страшні ГМО або що нас вбиває!

В рамках предметного тижня викладач Королькова О.Г. 29 листопада 2018 року провела лекторій для майстрів виробничого навчання на тему «Ці страшні ГМО або що нас вбиває!» . ГМО продукти є гострим питанням сучасності, воно є цікавим не тільки для продавців, а й для рядових споживачів. Тому підготовлена інформація була корисна та пізнавальна для аудиторії.

На данном изображении может находиться: 1 человек, экран и в помещении

На данном изображении может находиться: 7 человек, люди сидят, гостиная и в помещении

Конкурс фахової майстерності

27 листопада 2018 року в ДНЗ “Южноукраїнський професійний ліцей” пройшов конкурс фахової майстерності серед учнів за професією Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів. У конкурсі взяли участь учні 2 курсу (група № 32-с) та 3 курсу (група №28-с).

На данном изображении может находиться: 7 человек, люди стоят

Read more… →

Чи можливо навчитися спілкування, використовуючи для цього тільки свій реальний досвід?

Динамічне сьогодення ставить дуже високі вимоги до особистісного розвитку підростаючого покоління. Колізії особистісного становлення нелегкі, іноді вони породжують труднощі  не лише у сприйняття самого себе, а й дисгармонію у взаєминах з оточуючими.

    Чи можливо навчитися спілкування, використовуючи для цього тільки свій реальний досвід?

Так, можливо, причому зробити це за допомогою гри. Гра — це модель життєвої ситуації, зокрема спілкування, під час якої людина набуває певного досвіду. Крім того, припускаючись помилок під час штучно створеної ситуації спілкування, людина на відчуває того тягаря відповідальності, який є неминучим у реаль­ному житті. Отже, гра як частина тренінгу певних умінь і нави­чок (або будь-яка штучно створена ситуація) надає людям шир­ших можливостей для спроб, виявлення творчості, пошуку най­ефективніших форм взаємодії одне з одним і (що дуже важливо!) не боятися поразки.

28 листопада 2018 року практичний психолог Фоміна В.С. провела з учнями групи №34-е тренінг, який сприяв опануванню його учасниками прийомів ефективного спілкування завдяки викорис­таним під час нього ігровим компонентам і техніці активного слухання.

На данном изображении может находиться: 4 человека, люди улыбаются, в помещении

Read more… →

Психологія поведінки продавця в процесі спілкування

28 листопада 2018 року  практичний психолог Фоміна В.С. провела з учнями груп 29-пр та 33-пр розвивальне заняття з елементами тренінгу на тему: Психологія поведінки продавця в процесі спілкування. В ігровій формі учні набували досвід та професійні навички спілкування.

На данном изображении может находиться: 6 человек, люди сидят

Read more… →