Monthly Archives: Травень 2018

Результати розіграшу кубка ліцею по футболу

З 15 травня по 22 травня 2018 року на стадіоні ліцею проходили ігри розіграшу кубка ліцею по футболу. Заявки на участь у змаганнях подали команди груп №26-е, 30-е, 31-з, 32-с/а, 22-е.

Згідно жеребкування у  перший день змагань, 15 травня 2018 року, зустрідись команди груп №32-с/а та 30-е. З рахунком 3:2 перемогу здобула команда групи №30-е.

У першому півфіналі зустрілись команда групи №22-е та команда групи №30-е. Команда групи №30-е не змогла зібрати на гру склад команди, тому команді групи №30-е   зараховано технічну поразку з рахунком 0:3. Команда групи №22-е стала фіналістом змагань.

У другому півфіналі зустрічались команди груп №31-з та 26-е. Перемогу з рахунком 3:1 здобула команда групи №26-е, яка стала другим фіналістом.

Фінал відбувся між командами груп №22-е та 26-е. Очікуваної боротьби між командами не було. У підсумку з рахунком 7:0 перемогла команда групи №22-е, яка стала переможцем змагань.

По закінченні зустрічі команда групи №22-е була нагороджена перехіднм кубком ліцею та грамотою за зайняте  І місце, команда групи №26-е нагороджена грамотою –  за ІІ місце.

Лозан Данило – завоював срібну медаль на Міжнародному турнірі з боксу

Центром спортивного життя Тирасполя став місцевий будинок культури, який на 4 дні перетворився на місце для боксерських поєдинків найсильніших юніорів з десяти країн Європи. 

Боксер із Южноукраїнського ККСС “Олімп” (учень 1-го курсу нашого ліцею) Данило Лозан завоював срібну медаль у ваговій категорії до 60 кг. Підготовкою нашого боксера займається заслужений тренер України Микола Борець.

Другий рік поспіль Тираспіль збирає найбільш перспективних спортсменів ближнього та дальнього зарубіжжя. 16-літні боксери сьогодні готуються до головного старту року – чемпіонату Європи.

Перевірити свої сили, що називається, в бою – важливий етап підготовки. Турнір в Тирасполі в цьому плані – відмінний майданчик для репетиції.

(За повідомленням сайту “Барометр Южноукраинска” )

«Той травень в пам’яті людей»

73 роки як відлунали канонади запеклих боїв Другої Світової війни, поросли травою давні окопи. Але щороку, ми дякуємо ветеранам за мирне небо, за життя, за щастя і свободу, за нашу вільну Батьківщину.

Один день війни… Чого він коштував – знає тільки той, хто пережив його, хто переживає його знову і знову все своє життя.

7 травня 2018 року учні групи 26-е разом з класним керівником Мітченко Оленою Анатоліївною взяли участь у заході, присвяченому Дню Перемоги у  Центрі соціально-психологічної реабілітації дітей.

Від нашого навчального закладу привітали з  Днем Перемоги ветерана Великої Вітчизняної війни, учасника бойових дій Федора Юхимовича Виноградова.

Read more… →

Учень ліцею – учасник фінального етапу Всеукраїнського конкурсу рефератів серед учнівської молоді «Ядерна енергія і світ»

За повідомленням  офіційного сайту Южно-Українського енергокомплексу учениця Южноукраїнської гімназії Валерія Гаркушенко стала призером Всеукраїнського конкурсу рефератів серед учнівської молоді «Ядерна енергія і світ», фінальний етап якого проходив 27 квітня в Києві. Її робота «Реконструкція системи технічного водопостачання ЮУАЕС» удостоїлася другого місця.

У конкурсі рефератів з атомної енергії та ядерної фізики серед української молоді взяли участь 19 переможців регіональних конкурсів. ЮУ АЕС на творчому змаганні разом з В.Гаркушенко представляв учень Южноукраїнського професійного ліцею Владислав Сирцов з роботою «На шляху до Європейського ринку електроенергії».

На думку представника управління інформації та громадських зв’язків ВП ЮУАЕС Олени Болотських, яка супроводжувала учасників конкурсу в поїздці на фінальний етап конкурсу, актуальність теми, збалансованість презентації, ефектність подачі, ретельне опрацювання деталей і володіння тематикою забезпечили В. Гаркушенко підтримку журі і друге місце . «Те, що Валерія знала тему досконало, стало зрозуміло з перших хвилин її виступу. Це відзначило і журі конкурсу. Валерія була на висоті, а нашому другому учаснику Владу Сирцову трохи не вистачило впевненості. Обидва учасники заявили, що знову спробують свої сили в наступному році », – резюмує О. Болотських.

Всеукраїнський конкурс рефератів серед учнівської молоді «Ядерна енергія і світ» проходив під егідою Українського ядерного товариства та ДП «НАЕК« Енергоатом ». Його мета – поглибити знання школярів, сформувати об’єктивне ставлення старшокласників до атомної енергетики, а також підтримати талановиту молодь, яка прагне розширювати свій кругозір.

Навчально-польові збори на базі військової частини

3 травня 2018 року на базі військової частини 3044 пройшли навчально-польові збори учнів ліцею (групи №22-е та 23-з), шкіл міста та гімназії. Даний захід проводився з метою практичного закріплення рівня знань, умінь та навичок учнів з  використанням навчально-методичної бази військової частини.  Учні навчальних закладів міста мали унікальну можливість поринутти у військове життя.

Відкрив польові збори командир військової частини Худолій О.М. Перед присутніми також виступили: військовий комісар Южноукраїнського міського військового комісаріату та начальник управління освіти міста Южноукраїнська.

Read more… →