Monthly Archives: Квітень 2018

День цивільного захисту

Відповідно до наказу директора ліцею від 11.04.2018 року №138 аг, з метою практичного закріплення теоретичного матеріалу з питань особистої безпеки в умовах загрози та виникнення надзвичайної ситуації та комплексного відпрацювання заходів, передбачених планом реагування на надзвичайні ситуації в ДНЗ «Южноукраїнський професійний ліцей»  проведено 26 квітня 2018 року  «День цивільного захисту».

 

Фотозвіт про проведений захід

Змагалися електромонтери

24 квітня 2018 року в ліцеї пройшов  конкурс  фахової  майстерності  серед учнів ліцею  “Кращий  за  професією» з  професії: Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування.

Змагалися учні другого та третього курсу (групи №26-е та 22-е).

Read more… →

Аукціон думок з охорони праці

До дня охорони праці та у рамках тижня професії Слюсар з ремонту автомобілів, 25 квітня 2018 року інженером з охорони праці, викладачем Дадикою Г.В. проведено з учнями першого курсу (група №32-с/а) позакласний захід – конкурс “Аукціон думок з охорони праці”.

Оцінювало конкурс журі у складі: заступника директора з НВирР Чернієнко Н.І., старшого майстра бесараб Г.С. та голови методичної комісії викладачів та майстрів виробничого навчання з професії Слюсар з ремонту автомобілів Воротинцева Ю.О.

Фотозвіт про проведений захід

Учні ліцею відвідали виставку-семінар засобів індивідуального захисту

24 квітня 2018 року  Южноукраїнським відділенням Фонду соціального страхування  спільно з Департаментом соціальних питань та охорони здоров’я до Дня охорони праці організована  виставка-семінар засобів індивідуального захисту, спецвзуття та інших ЗІЗ по вивченню передового досвіду з охорони праці  ВП ЮУ АЕС для організацій та підприємств міста Южноукраїнська.

В рамках запланованих заходів щодо відзначення Дня охорони праці в Україні на екскурсію завітали учні І курсу ДНЗ «Южноукраїнський  професійний ліцей» для ознайомлення з передовими зразками засобів індивідуального захисту. Під час презентації ЗІЗ учні приміряли спецодяг, спілкувалися з спеціалістами з охорони праці підприємств міста.

Read more… →

Проведено тематичну лінійку

Відповідно до Указу Президента України від 18.08.2006 № 685, щороку 28 квітня у Всесвітній день охорони праці в нашій країні відзначається День охорони праці, девіз якого у 2018 році за рекомендацією Міжнародної організації праці – «Захищене і здорове покоління». Цей девіз збігається із завданнями і метою Всесвітнього дня боротьби із дитячою працею, який відзначають 12 червня.

Згідно наказу директора в ДНЗ «Южноукраїнський професійний ліцей»  з 23  по 27 квітня 2018 р. проходить тиждень охорони праці,  мето якого є привернення уваги суспільства, органів державної влади, суб’єктів господарювання, громадських організацій до питань охорони праці, запобігання нещасним випадкам на виробництві та професійним захворюванням, вшанування пам’яті осіб, які загинули на виробництві, популяризація культури профілактики безпеки і гігієни праці.

24 квітня в рамках Тижня Охорони праці проведена тематична лінійка присвячена річниці аварії на Чорнобильській АЕС і Міжнародному Дню охорони праці.  До участі  запросили начальника відділення Фонду соціального страхування в м. Южноукраїнську, депутата міської ради Гут С.С.

Read more… →