Monthly Archives: Березень 2018

Учень нашого ліцею, Сирота Дмитро – переможець V Міжрегіонального чемпіонату по Спідкубінгу

За повідомленням сайту міста Южноукраїнська: 23 березня в актовій залі загальноосвітньої школи №4 відбувся V Міжрегіональний чемпіонат по Спідкубінгу.  На чемпіонат  зареєструвалося 27 учасників, 10 з них – учні з міста Миколаєва. Взяло участь у змаганнях – 24 учасники. Наймолодшим учасником чемпіонату став Цисарук Андрій, учень 4-А класу  ЮЗШ №1 ім. Захисників Вітчизни. Почесним гостем заходу був учасник телешоу «Україна має талант!» Роман Остапенко.

Учасники чемпіонату змагалися у чотирьох раундах. До другого раунду ввійшло 16 учасників; до третього (півфіналу) – 10; до четвертого (фіналу)  – 5.

До фіналу увійшли Запесочний Нікіта (м. Миколаїв), Петров Ігор (м. Миколаїв), Фомічов Сергій (м. Миколаїв), Підгурський Андрій (ЮЗШ №4),  Сирота Дмитро (ЮПЛ).

А кращими стали:

 ЧЕМПІОН – Сирота Дмитро, учень 26-ої групи ДНЗ «ЮПЛ», м. Южноукраїнськ,  з результатом 26,48с.

 ІІ-а швидкість – Петров Ігор, учень 7-Б клас, Гімназія №41, м. Миколаїв з результатом 26,75с.

 ІІІ-я швидкість – Підгурський Андрій, учень 5-Г клас, ЮЗШ №4, м. Южноукраїнськ з результатом 32,05с.

Паралельно з визначенням кращого спідкубера  відбувався і конкурс краще фото у номінації «ФотоКуб»; рішенням журі І місце із своєю фотороботою зайняв  Кліщенко Микита – учень 26-ої групи ДНЗ «Южноукраїнський професійний ліцей».

Вітаємо наших учнів з перемогою!

 

 

Визначено кращого серед учнів, що оволодівають професією Продавець продовольчих товарів

27 березня 2018 року на базі ліцею з метою удосконалення рівня професійної підготовки кваліфікованих робітників, розвитку творчої активності учнів, виявлення й підтримки обдарованої молоді в системі професійної (професійно-технічної) освіти проведено ІІ (обласний) етап Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності закладів професійної (професійно-технічної) освіти Миколаївської області  з професії Продавець продовольчих товарів.

Учасників конкурсу привітали та побажали удачі  Шаповалова Н.В., директор Навчально-методичного центру професійної (професійно-технічної) освіти у Миколаївській області, Невідомий С.В., директор ліцею, учні навчального закладу.

Оцінювало роботу конкурсантів компетентне журі, до складу якого увійшли Галущенко Наталя Олександрівна, заступник керуючого ТОВ «Сільпо-Фуд», магазин № 200; Граб Світлана Валентинівна, фізична особа-підприємець; Шульга Наталя Степанівна, фізична особа- підприємець .

Read more… →

Результати першості ліцею по волейболу

В Державному навчальному закладі “Южноукраїнський професійний ліцей” в період з 27 лютого по 23 березня  було проведено змагання на першість ліцею з волейболу.

В змаганнях взяли учать 10 команд.

За підсумками змагань:

І місце посіла група №22е

ІІ місце – група №31-з

ІІІ місце – група №27-з

Команда групи №22-е – переможець змагань нагороджена перехідним кубкома та дипломом. Команди призери  – нагороджені дипломами.

Інтелектуальна гра «Що? Де? Коли?»

22.03 12018 року в рамках тижня суспільно-гуманітарних дисциплін для учнів І курсу викладачем англійської мови Рудею С.В. була проведена інтелектуальна гра «Що? Де? Коли?».

Це був аналог телевізійної гри, але на англійській мові. Все було по-справжньому: і дзиґа, і супер бліц, і  чорний ящик, і музична пауза. Питання стосувалися історії, літератури, музики, спорту. Ігрова форма заходу завжди робить його більш цікавим та захоплюючим. А саме головне, що спілкуючись і відповідаючи на запитання, першокурсники ще раз переконалися, що знати англійську мову не тільки корисно, але й цікаво.

    

    

Ну-мо, хлопці!

22 березня 2018 року в ліцеї викладачем фізичної культури Маташнюком М.М. та викладачем предмету “Захист Вітчизни” з нагоди святкування Дня визволення села Костянтинівка від німецько-фашистських загарбників проведно виховний та спортивний захід “Ну-мо, хлопці!

На заході були присутні представники Ради ветеранів та ветеранів праці.

Учениця групи №33-пр зачитала історичну довідку про визволення села Костянтинівка та навколишніх сіл від німецько-фашистських загарбників.

Read more… →