Monthly Archives: Січень 2018

Результати спортивних змагань з настільного тенісу

З 13 по 27 грудня 2017 року  в ДНЗ “Южноукраїнський професійний ліцей” проходили спортивні змагання на першість ліцею з настільного тенісу. В змаганнях прийняли участь 7 команд, загалом 23 учні .

Read more… →

Де творчість – там і успіх!

Відповідно до наказу від 20 грудня 2017 року «Про підготовку та проведення  педагогічних читань», з метою удосконалення науково-методичного рівню підготовки педагогів, стимулювання творчої ініціативи, пошуку та підтримки творчих педагогів, сприяння запровадженню їхніх розробок до освітнього процесу, вивчення та впровадження в практику перспективного педагогічного досвіду та відповідно до річного плану роботи ліцею з метою підготовки до педагогічних читань на рівні ліцею та області в ліцеї проведено 23 січня  2018 року педагогічні читання на тему «Де творчість – там і успіх».  Викладачі та майстри виробничого навчання поділилися досвідом роботи над своїми проблемними питаннями.

 

Read more… →

Сьогодні в Україні відзначають День Соборності

В Україні 22 січня в честь проголошення злуки Української Народної Республіки (УНР) і Західноукраїнської Народної Республіки (ЗУНР) в 1919 році відзначається День Соборності.

Офіційним державним святом День Соборності України став тільки в 1999 році після підписання Леонідом Кучмою відповідного указу.

Відбулось засідання експертної робочої групи

16 січня 2018 року на базі ДНЗ “Южноукраїнський професійний ліцей” відбулось засідання експерної групи зі складання завдань фінального етапу Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед учнів закладів професійної (професійно-технічної) освіти з професії Продавець продовольчих товарів на чолі з представником Державної наукової установи “Інститут модернізації змісту освіти” Ольгою Іванівною Богданович.

До нашого ліцею завітали гості з різних куточків України: з Харківської, Луганської, Полтавської, Запорізької, Львівської та Рівненської, Івано-франківської, Миколаївської областей.

Read more… →