Monthly Archives: Грудень 2017

Наші учні – призери інтелектуального турніру «Розберемо на атоми»

За повідомленням офіційного сайту Южно-Українського енергокомплексу  у  інформаційному центрі ВП «Южно-Українська АЕС» 22 грудня 2017 року пройшов інтелектуальний турнір «Розберемо на атоми». Він став завершальним етапом інформаційно-освітнього проекту «Nuclear Education». Учасниками турніру стали старшокласники місцевих шкіл, гімназії та учні Южноукраїнського професійного ліцею: Сирцов Владислав, Лужанський Владислав, Гриб Олександр та Горошко Андрій (група №26-е). Гра охоплювала широкий спектр питань з фізики, ядерної енергетики та діяльності Южно-Українського енергокомплексу.

Read more… →

Подяка від воїнів АТО

Учні нашого ліцею прийняли участь у Всеукраїнській акції “Листи героям” – підготували для військових листи, подарунки, сувеніри, теплі речі та харчові продукти. Зібрані  речі були передані через нашого земляка, Барабаша О.Г., який також захищає нашу державу на сході країни.

Воїни передають слова вдячності учням та колективу ліцею, а також фотозвіт про передачу зібраних речей, продуктів та листів солдатам-героям.

 

 

Волохова Надія – стипендіат голови Миколаївської обласної державної адміністрації та голови Миколаївської обласної ради

Відповідно до розпорядження першого заступника голови облдержадміністрації, виконувача функцій і повноважень голови облдержадміністрації від 15.12.2017 № 548-р «Про призначення стипендії голови Миколаївської обласної державної адміністрації, голови Миколаївської обласної ради за підсумками  2016/2017 навчального року» учениці нашого ліцею, Волоховій Надії призначена стипендія голови Миколаївської обласної державної адміністрації, голови Миколаївської обласної ради.

Волохова Надія Андріївна навчається в ДНЗ «ЮПЛ» з 01.09.2015 року за професією: «Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування» з отриманням повної загальної середньої освіти.

За час навчання проявила себе як учениця з достатнім і високим рівнем навчання та зацікавленням до обраної професії.

Read more… →

Звіт про проведені заходи місячника оборонно-масової роботи

З    27 листопада 2017 по 22 грудня 2017 року в ДНЗ “Южноукраїнський професійний ліцей”  проведено місячник оборонно-масової роботи.

Протягом місяця було проведено заходи:

  • Тематична лінійка “ Ми нащадки славного роду ”
  • Історичні перерви : мультимедійні презентації “ Становлення та розвиток українського війська “
  • Змагання з військово- прикладних видів спорту “ Ми – майбутні захисники України “:

Read more… →

Благодійна акція «Теплі речі бійцям АТО»

В державному навчальному закладі “Южноукраїнський професійний ліцей” пройшла благодійна акція на підтримку воїнів АТО. Учні підготували для військових листи, подарунки, сувеніри, теплі речі та харчові продукти. За допомогою волонтерів учні  вже двічі відправляли посилки для українських воїнів.

Цього року для передачі зібраних речей, продуктів та листів до нашого закладу були запрошені волонтер Богомазова Валентина, воїн АТО Барабаш О.Г. та представники козацтва.

Read more… →