Monthly Archives: Листопад 2017

Проведено педагогічну раду

28 листопада 2017 року в ліцеї проведено педагогічну раду на тему “Використання інформаційно-комунікаційних технологій для підвищення якості професійної освіти”.

До порядку денного було включено питання: 1. Використання інформаційно-комунікаційних технологій для підвищення якості професійної освіти. (Доповідач: методист Грищенко С.Г.) 2.Вільне програмне забезпечення та його використання в     навчально-виробничому процесі оповідач: викладач Гетьманець Ж.В.) 3. Веб-технології у навчанні  (Доповідач: викладач  Воротинцев Ю.О.)

Read more… →

Вибори Президента ліцею

У будь-якій країні світу навчальний заклад є основою демократичного суспільства, його мікромоделлю. Отже, як ми виховаємо наших учнів, таким і буде майбутнє всього нашого   суспільства. Уже  зараз, у підлітковому віці,учні ліцею мають  навчатися  ставити реальні цілі, виробляти свою позицію в житті. В навчальному закладі дорослі мають допомогти дитині перетворитися на суб’єкта власного життя, який здатний долати труднощі і планувати майбутнє…

14 листопада 2017 року на загальноліцейній лінійці кандидати у Президенти ліцею: Тюхтя Вікторія (група №33-пр), Кривошеєв Євген (група №25-пр) та Проскурка Данило (група №32-с/а) ознайомили присутніх учнів зі своїми програмами.

 17 листопада 2017 року в ДНЗ «Южноукраїнський професійний ліцей» з  метою активізації роботи органів учнівського самоврядування  відбулися вибори Президента – голови учнівського Парламенту.

Read more… →

Розіграш кубка ліцею з футзалу

З 14 листопада по 24 листопада в ліцеї проходив розіграш кубка ліцею з футзалу. У змаганнях прийняли участь 6 збірних команд.

У перший день змагань команда групи №27-з переграла команду групи №26-е з рахунком 6:2, а команда групи №22-е рогзгромила команду групи №24-с/а з рахунком 11:1.

Другий день зманагь – полуфінал:

  • група №31-е – група №27-з рахунок 4:13,
  • група №28-с/а – група №22-е рахунок 6:16.

У фіналі зустрілись команди груп №27-з та 22-е. Зрахунком 8:4 перемогу здобула команда групи №22-е.

Read more… →

Зустріч з учнями ліцею присвячена 125- річчю з дня народження Патріарха Йосипа Сліпого

23 листопада 2017 року представниками Української греко-католицької церкви провели зустріч з учнями ліцею присвячену 125- річчю з дня народження Патріарха Йосипа Сліпого (Йосипа Коберницького –
Дичковського), його життю та діяльності.

     

Зустріч з воїнами АТО

22 листопада волонтери БФ “Мирне Небо” відвідали Южноукраїнський професійний ліцей. Також були присутні Федір Зосімов, волонтер ГО” Ніхто Крім Нас” Первомайського району, лауреат фестивалю “Пісні народженні в АТО”, воїн АТО Іван Тофан (79 ДШВ ЗСУ), колишні учні ліцея, а зараз воїни АТО брати Андрій та Валерій Семеренки з 72 ОМБр ім. Чорних Запорожців, козаки “Бугський Гард” Бугогардівської паланки.

Read more… →