Monthly Archives: Вересень 2017

Святкування 30-річчя навчального закладу

29 вересня свій 30-й День народження святкував Державний навчальний заклад «Южноукраїнський професійний ліцей» .

1 вересня 1987 року СПТУ №2  стало однією з фундаментальних складових освітнього простору нашого міста. То була важлива і урочиста подія.

Найважливішим завданням будь-якого сучасного професійно-технічного навчального закладу є підготовка конкурентоспроможного, компетентного фахівця. Майстри своєї справи закладу постійно дбають про підвищення рівня професійної майстерності, передають знання і досвід своїм вихованцям, навчають на практиці застосовувати набуті знання. Протягом 30 років вони підготували більше 6000 висококваліфікованих фахівців з професій, які були і є затребувані на ринку праці. Це електромонтери з обслуговування електроустаткування, електрозварники ручного зварювання, слюсарі з ремонту автомобілів, продавці продовольчих та непродовольчих товарів.

В закладі працювали люди, яким була небайдужою справа професійно-технічної освіти. Саме завдяки їх зусиллям були створені належні умови для роботи працівників закладу. Це директори, які в свій час обіймали цю посаду: Конаркевич І.Л., Понуренко С.С., Бензар В.О., Григоров В.П., Шевчук Л.І., Ничепуренко Н.Х. Нині ДНЗ «Южноукраїнський професійний ліцей» сьомий рік очолює Невідомий С.В. За цей час він продемонстрував вміння організувати і координувати роботу колективу, має лідерський вплив і авторитетність. Серед його кращих якостей вирізняється особливість ефективного господарника, людини підприємливої і передбачливої. Його вимогливість і наполегливість виправдана тим, що сприяє впевненості колективу у досягненні поставлених завдань.

Read more… →