Category Archives: Спорт

Результати першості ліцею з волейболу серед команд першого курсу

В період з 20 по 28 квітня 2023 року в ДНЗ “Южноукраїнський професійний ліцей” керівником фізичного виховання Петриною В.О. були організовані та проведені спортивні змагання – першість ліцею з волейболу серед команд першого курсу. 

В змаганнях взяли участь 4 збірні команди груп №49-е, 50-з, 51-сз та 53-кп. Загальна кількість учасників – 38 здобувачів освіти. Ігри проходили за коловою системою.

За підсумками змагань І місце посіла команда групи №50-з, ІІ місце – група №49-е, ІІІ місце група №51-сз, IV почесне місце посіла команда дівчат, група №53-кп, яких активно підтримувала майстер виробничого навчання Кузнецова К.В..

Переможці нагороджені грамотами. Так тримати!

Підсумки проведення обласного онлайн-челенджу «Віртуозний м’яч»

На виконання наказу Миколаївського обласного відділення (філії) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України від 27.02.2023 № 10 «Про проведення обласного онлайн-челенджу з ігрових видів спорту «Віртуозний м’яч» серед учнівської та студентської молоді»,
з 13 по 31 березня 2023 року проведено зазначений вище захід, в якому взяли участь 1256 учасників – здобувачі освіти 4 закладів вищої освіти, 9 закладів фахової передвищої освіти, 12 закладів професійної (професійно-технічної) освіти, 193 закладів загальної середньої освіти з 45 територіальних громад області, з них 7 – Миколаївської обласної ради та 7 дитячо-юнацьких
спортивних шкіл.
Захід проводився з метою популяризації ігрових видів спорту та сучасних видів рухової активності, пропаганди фізичної культури і спорту та здорового способу життя серед учнівської та студентської молоді.

За активну участь в організації  проведення обласного онлайн-челенджу з ігрових видів спорту «Віртуозний м’яч» ДНЗ “Южноукраїнський професійний ліцей нагороджено дипломом.

Здобувач освіти групи №50-з Кашик Костянтин нагороджений грамотою Миколаївського обласного відділення (філії) комітету з фізичного виховання та спорту  за активну участь в обласному онлайн-челенджу з ігрових видів спорту «Віртуозний м’яч».