Архіви

Відео

Результати першого етапу Всеукраїнського конкурсу рефератів “Ядерна енергетика і світ”

23 вересня в Інформаційному центрі ВП ЮУАЕС «Імпульс» пройшов перший етап традиційного Всеукраїнського конкурсу рефератів «Ядерна енергія і світ», який організовують Українське ядерне товариство і ДП «НАЕК «Енергоатом» за участі профільних ЗВО – Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського», Одеського національного політехнічного університету, Національного університету «Львівська політехніка», а також Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна.

Обравши собі тему, кожен з 8 учасників конкурсу виклав її проблематику і свої авторські міркування щодо можливості її практичної реалізації в атомній енергетиці. Але і тут вніс свої корективи коронавірус – терміни конкурсу були перенесені, за цей час троє учасників вже закінчили школу та стали студентами українських вишів. Тож за місця на п’єдесталі змагалися автори п’яти робіт.

На третьому місці – дослідницький проєкт учня Южноукраїнського професійного ліцею Кирила Малаховського «Талановиті люди і енергетична стабільність ЮУАЕС». У своїй роботі він розповів про унікальні технологічні операції, свого часу виконані на Южно-Українській АЕС, та людей, які брали безпосередню участь у їх реалізації.

Роботу на тему: «Атомні станції ІV покоління» розробляли одразу двоє учасників – учні Южноукраїнського професійного ліцею Микита Волохов та Владислав Васильєв – представники секції «Фізика» МАН Станції юних техніків м. Южноукраїнська. Хлопці зробили велику роботу, виготовивши навіть наглядний складний макет електростанції майбутнього, та трохи недопрацювали, зв’язуючи теорію з практикою, тож їхній результат – четвертий.

(Інформація із офіційного сайту Южно-Українського енергокомплексу)