Участь в урочистостях до 75-ї річниці вигнання нацистів із території Миколаївської області

За повідомленням офіційного сайту міста Южноукраїнська, 21 березня біля стели Меморіального комплексу Захисникам Вітчизни відбувся мітинг до 75-ї річниці вигнання нацистів із території Миколаївської області. На заході були присутні представники виконавчих органів ради, підприємств, організацій та навчальних закладів міста, делегація Арбузинського району, делегація з селища Костянтинівки. Від ДНЗ “Южноукраїнський професійний ліцей” в мітингу взяли участь учні групи №32 разом з викладачем Грищенко С.Г.

Читати далі… →

Наша подяка депутату!

Адміністрація Державного навчального закладу «Южноукраїнський професійний ліцей»  висловлює щиру вдячність і сердечну подяку Народному  депутату  Верховної Ради  України  Лівіку  Олександру Петровичу  за  особливий внесок та активну участь у сприянні в виділенні коштів на виготовлення проектно-кошторисної документації на капітальний ремонт покрівлі навчального комплексу  ліцею.  Успішна реалізація цього соціально значимого проекту була б неможлива без Вашої участі. Висловлюємо Вам щиру вдячність і сердечну подяку за те, що Ви не стоїте осторонь проблем нашого навчального закладу. Бажаємо Вам міцного здоров’я,  благополуччя, радості і щастя!

Товариська зустріч з волейболу

13 березня 2019 року в спортивній залі ДНЗ “Южноукраїнський професійний ліцей” в рамках предметного тижня суспільно-гуманітарних дисциплін, предметів “Фізична культура” та “Захист Вітчизни” відбулась товариська зустріч з волейболу між командами викладачів та учнів. Команди  показали  цікаву і безкомпромісну боротьбу, адже всі прагнули виступити якнайкраще і здобути перемогу над своїми суперниками.

Результати зустрічі “Викладачі” – “Учні”:
І партія – 25:21;
ІІ партія – 14:25;
ІІІ партія – 13:15.
Загальний результат: 1:2 на користь збірної команди учнів.

Вітаємо переможців!

Читати далі… →

Тиждень предметів природничо-математичного циклу

З метою зацікавлення учнів до вивчення предметних дисциплін, в період з 25 лютого по 4 березня 2019 року в ліцеї проходив тиждень предметів природничо-математичного циклу. За цей період учні з кожного предмету намалювали стінні газети та брали активну участь у предметних заходах. Кожен день тижня був предметним.

У понеділок, 25 лютого,  викладач Гетьманець Жанна Віталіївна  провела захід до Дня математики.  Учні груп 30-е та 36-ср/т  взяли участь в кафе «Цікава математика». Учні розвязували цікаві вправи на кмітливість, логіку. Захід сприяв формуванню умінь та навичок учнів з предмета, вмінню працювати у команді, вислуховувати думку інших та формулювати власні висновки.

На данном изображении может находиться: 3 человека, люди сидят, стол, экран и в помещении

На данном изображении может находиться: 7 человек, люди улыбаются, люди сидят, стол и в помещении

На данном изображении может находиться: 7 человек, люди сидят, стол и в помещении

На данном изображении может находиться: 3 человека, люди сидят и в помещении

За результатами перемогла команда учнів групи 30-е та була нагороджена солодкими подарунками.

Читати далі… →