Перший випуск 2018 року

22 лютого 2018 року в Державному навчальному закладі «Южноукраїнський професійний ліцей» відбувся випуск  учнів групи №24 за професією  Слюсар з ремонту автомобілів.

Свято підготували  класний керівник Марініч Ю.В., майстер виробничого навчання ВойченкоП.Д. Ведучими свята були учениці групи №33-пр Бачурська Юлія та Полякова Юлія, допомагав з музичним супроводом учень групи №26 Сирота Дмитро .

Директор ліцею Невідомий С.В. щиро привітав учнів, педагогів, батьків  з урочистим святом випуску,  з  успішною здачею випускних екзаменів, захистом дипломів і побажав щасливої дороги в доросле життя.

Заступник директора з навчально-виробничої роботи Чернієнко Н. І.  зачитала наказ про випуск учнів та привітала випускників з отриманням диплому кваліфікованого робітника та  атестатів про повну середню освіту.

 

Викладач спецдисциплін Ничепуренко  Н.Х. виступила з промою: ” З цього дня ви стаєте дорослими людьми, а це дуже відповідально. Вам доведеться самостійно приймати рішення, і тільки від вас самих тепер залежатиме подальше життя. Ви – молоде покоління, яке приходить на зміну нам, і від того, як ви побудуєте своє життя, буде залежати життя всього суспільства. З сьогоднішнього дня на вас лягає відповідальність за майбутнє.”

Майстер виробничого навчання Верчук Н.А. привітала випускників та всіх присутніх піснею “Мама”.

Бажаємо всім випускникам  щасливої життєвої дороги, хороших друзів та помічників в роботі, яку ви для себе обрали, і, звичайно, лише легких випробувань!