Вічний, як народ!

Щороку, у березні місяці, вся  Україна святкує День народження вірного сина української нації, видатного українського поета – Тараса Григоровича Шевченка.

У нашому навчальному закладі традиційно проводяться заходи до вшанування Т.Г. Шевченка. Так, 12 березня  викладачем української мови та літератури Пінтій А.В. та ученицями Мозговою Світланою та Жученкор Іриною  була проведена тематична лінійка: «Вічний, як народ!», яка створила особливо піднесений настрій. На лінійці згадали цікаві факти життя Тараса Григоровича, переглянули відеоматеріали, «Цікаве про Шевченка», «Свою країну любіть!».

Учні груп № 22-е, 26-е та 33-е декламували поезії Шевченка, глибоко усвідомлюючи власну приналежність до духовної спадщини українського народу.

Пророче Шевченкове слово тривожить душу, застерігає, вражає правдивістю і , найголовніше, вчить любити своє, рідне, українське;

Свою Україну любіть!

Любіть її! Во время люте.

В останню, тяжкую минуту,

 За неї Господа моліть!

    Присутні усвідомили, що є нащадками людини великого таланту і незвичайної долі. Тож, кожен із нас, по-праву гідний називати себе українцем і справжнім патріотом своєї землі.