Наші учні – учасники Всеукраїнського науково-технічного конкурсу Intel-Eкo Україна 2018 – національного етапу Міжнародного конкурсу Intel ISEF 2018!

6 – 9 лютого 2018 р. Міністерство освіти і науки України та Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді провели один із найбільших конкурсів для талановитих учнів – Всеукраїнський конкурс Intel-Еко-Україна 2018.

Intel-Еко Україна – це всеукраїнський конкурс наукової творчості учнів, національний етап міжнародного конкурсу Intel International Science and Engineering Fair (Intel ISEF), метою якого є формування та популяризація наукового і творчого світогляду серед молодого покоління, єднання бізнесу і науки а також випробовування українського інноваційного потенціалу на міжнародній арені. Переможці конкурсу отримують право представляти Україну на міжнародному конкурсі Intel ISEF та інших міжнародних конкурсах та олімпіадах.

За більш ніж 10 років існування конкурсу юні переможці здобули для України світову славу. Сьогодні вони є успішними студентами, вченими, винахідниками та лідерами.

Учасниками Конкурсу стали учні 9-11 класів закладів загальної середньої та позашкільної освіти. До участі в очному етапі конкурсу відібрано 164 проектів. Наше місто представляли учень нашого ліцею Сирцов Владислав та учениця гуртка юних техніків Гуменюк Еліза.

Наші юні дослідники презентували свій науково-дослідницький проект за категорією: екологія (менеджмент екосистем, стан навколишнього середовища, земельні ресурси та лісове господарство, переробка відходів та їх обіг, екологічна інженерія). Проект, який презентували учні називається “EKOPARADISE” –  це вирішення екологічних проблем та створення «райських куточків» для відпочинку або елітного і водночас доступного житла.  Керівник проекту – Петросян Заруї Суренівна.

Це сумісна робота учнів ліцею Сирцова Владислава (група №26-е), Дикусара Іллі (група №28-с/а) та учениці гуртка станції юних техніків Гуменюк Елізи.

Презентований проект – це екологічний будинок з пластикових пляшок наповнених піском, глиною або землею, обладнаний зеленим дахом, системою збирання дощової води, сонячними батареями та повітряним генератором.

Мета  проекту – змусити людей  замислитися над  актуальною проблемою збереження навколишнього середовища та довести,  що для цього є доступні та прості шляхи  її вирішення!

Робота наших учнів високо оцінена журі конкурсу